Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden fiatal csaj a 30as pasikra bukik?

Figyelt kérdés
Az igaz,hogy van bennük férfiasság és ugyanakkor mégis fiatalok. (ez csak az én véleményem-gondolatom)
2011. júl. 12. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem van így xD
2011. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó ez tényleg így van? Na akkor holnap szépen öltözök!
2011. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nem.


Viszont te valami nagyon összeszűkült korosztályt nézhetsz. Nem hiszem hogy 14-től 45-ig minden "csaj" a 30-asokra bukik. Tágítsd ki a látóköröd :D


Amúgy meg a fiatal csaj alatt gondolom 20-30 körülit értesz. Mert idősebbek náluk. És nem mindegyik bukik rájuk. Pl. az én 22 éves barátnőm sem.

23/F

2011. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy minden öreg csaj a fiatal pasikra bukik?


77/F

2011. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Mert azok már dolgoznak és minden kis csinos dolgot vesznek neki,nyaralás stb, meg még azt gondolják hogy már érettek ami iszonyú nagy hülyeség és hülye aki ezt hiszi és mot lehet engemet leugatni hogy nincs igazam pedig igazam van!XD


20/F

2011. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ...........


És hol vannak ezek a fiatal csajok??????

2011. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
A "minden csaj" erős túlzás... amúgy 22:58-asnál van a pont: azok a sokat szidott csajok vannak így elsősorban, akik ki akarják tartatni a csinos kis feneküket. Bár én láttam már ennek az ellenkezőjét 22 éves csaj és 29 éves srác között... de az tényleg hülyeség kell, hogy legyen, hogy olyan érettek lennének. Ha így lenne, akkor nem kezdenének a tízes éveik végén járó lánykákkal.
2011. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"az tényleg hülyeség kell, hogy legyen, hogy olyan érettek lennének. Ha így lenne, akkor nem kezdenének a tízes éveik végén járó lánykákkal."


Pont azért. Tízen-húszon éves lánykákat meg lehet etetni ...

Nekik elég a fent említett dolgok emlegetése is. Egy tapasztalt nőnek már nem ...

2011. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Az előzőekben is van igazság, de ha körbenézel az utcán, láthatod, hogy milyenek a "mai fiúk" szörnyűek. Vannak, akikről nem tudod megmondani, hogy tényleg fiúk-e, vannak az ilyen deszkás menők, a bulizós-szolizósok, a magába mélyedő, fekete hajú (vagy most már színes is) és ott vannak valahol elbújva a normálisok.
2011. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztos igazad van ...

Nem vagyok mai és nem nézem a fiúkat :-P

2011. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!