Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog is lehetne, ha. Szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog is lehetne, ha. Szeretem, de el kell hagynom. Hogy legyek minél érzékletesebb?

Figyelt kérdés
Párom nagy álma volt, hogy Olaszországban dolgozhasson. Engem még nem is ismert, amikor ezt szerette volna. Most sikerült neki, együtt akartunk kimenni, de csak Neki sikerült. Most van munkája kint, boldog is lehetne, ha... azon nem görcsölne, hogy engem hogy szerezzen ki. El kell hagynom, hogy végre nyugodtan élhesse az álmát. Csak neten keresztül vagyok képes megtenni, mert másként nem tudnám. Kérlek Kedves Olvasó, ha van valami értékes gondolatod, oszd meg velem...
2011. júl. 14. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves gondolat, de biztos vagy Te abbban, hogy tudsz nélküle élni? Szerintem Őt is szomorúvá tennéd, mindenre van megoldás, nem kell otthagynod.
2011. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pénz az akadály? Szerintem, ha találsz egy jól fizető melót, ha most nincs, és ő is dolgozik, ketten megoldhatnátok... ott pedig összeköltöztök vagy nem tudom. Ne álljon közétek a pénz! Nem tudom, még mi oka lehetne. DE szerintem ne hagyd el, mert akkor hatalmas fájdalom lesz mindkettőtöknek. Még az is lehet, hogy akkor inkább azt mondja, hazajön. Harcolj.
2011. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!

Megpróbáltam elhagyni, de nem engedte. Ő erősebb volt, mint én. És sikeresebb is lett. Úgy néz ki, hogy szombaton már össze tudunk költözni.

Nagyon szeretem :)

2011. júl. 18. 00:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratu (:
2011. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!