Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerelmi bánat ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés

volt barátnőm (még mindig nagyon szeretem) ma szakított mert más tetszik neki. nemtom micsináljak hogy ne érezzem magam tehetetlen balf*sz -nak


14/F


2011. júl. 14. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

őőőő jó kérdés :) na ezért nem kell 13-14 éves libákkal kavarni :) látod nekem volt eszem és nem adtam 1. bnőt lentebb 16.5nél 14 létemre és máris nem 1 hónapos fogom a kezet járás lett az 1. tapasztalat :)


19F

2011. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez alapból komolynak indult. minden jó volt. szeretés mind 2 irányból. csak megromlott. (am másfél -2 évvel fiatalabb a csaj) azt reméltem hogy ilyen korba van igaz szerelem..
2011. júl. 14. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Halgass hangosan Tankcsapdát ! :D én azt csinálom

14/F

2011. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tankcsapdával annyi a gáz hogy én csak hip-hop ot lájkolom
2011. júl. 14. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen? Hát egészségedre.

Amúgy meg foglald el magad, ne hagy sok szabadidőt gondolkodni és idővel sokkal könnyebb lesz. Én 20 éves vagyok, de életem szerelme dobott el mint egy darab rongyot, de 2 hét után már sokkal jobb:)

2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-3 hét alatt én is túl fogom már enni magam rajta. csak kéne vmi módszer amivel el tudom folytani az érzéseim
2011. júl. 14. 21:52
 7/7 mr.brown ***** válasza:
Hiába szereted a hip-hopot halgasd meg a tankcsapdától a föld és ég c. számot vagy a lopott könyveket esetle mellé egy kis fű vagy bor(de csak akkor ha már eleve kipróbáltad nem akarlak rábeszélni mer szardolog higgy nekem, de ilyenkor jólesik).
2011. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!