Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan, aki egy ideálról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, aki egy ideálról álmodozott, és aztán ahhoz hasonlító partnert is talált?

Figyelt kérdés

most nem a tökéletes "szőkeherceg-fehérlovon"-ra gondoltam, hanem mondjuk elképzelek egy 10 évvel idősebb férfit, barna hajjal, szürke szemmel, kicsit magasabbnak, mint én, és mondjuk 1-2 tulajdonságát (vicces, okos, szereti a művészeteket, rendetlen :D stb.)

előfordult veletek ilyen, hogy az eszényített ideál szembejött mondjuk az utcán, megismertétek, és ha nem is kapcsolat, de akár barátság kialakult?

kíváncsi lennék, érdemes-e egyáltalán álmodozni, v. ez az egész, hogy kivel passzolok össze, abszolút lutri?

20/L


2011. júl. 15. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
az eddigi összes barátnőm :D
2011. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én csak szétszürva talélom meg az elkepzeld személyt több szemelyben egyszer volt , hogy nagyon so mindent eszre vettem egy szemelyben de akkor probalkoztam ugy igazan elszor de nem jt ossze sajnos ... eleinte minha erdeklodott volna a csaj irantam de elszurtam :((
2011. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23 f még nem volt barétnőm u.i elnlzést az előbbi hibákért
2011. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem igazán voltak ideáljaim. Talán valamikor 13-15 éves korom körül még be tudtam határolni valamennyire az elképzeléseimet, de aztán túl gyorsan változtak. Ráadásul mikor megismertem egy-egy külsőre ideálisnak tűnő srácot és kiderült, hogy belsőre nem jön be, már a külseje is elvesztette a varázsát, már nem is tetszett. Annyi maradt a végén a külső ideálból, hogy sötétebb hajú legyen, legalább olyan magas, mint én és ne túl vékony, inkább kicsit pocakos, de ne mértéktelenül elhízott. Ezen kívül ápolt, jó illatú. De volt, amikor pont szőke sportos pasi tetszett meg, vagy valami teljesen más kategória.

Belsőleg voltak inkább magas elvárásaim és elég sokára sikerült olyat találnom, aki megfelelt ezeknek, de sikerült.

2011. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is álmodoztam egy gyönyörű lányról, aki tényleg nagyon csinos, nagyon kedves, barna hajjal, kék szemekkel, gyönyörű alakkal... Aztán megláttam!!! Mindenem megbiszergett és éreztem, hogy össze kell vele ismerkednem, mert ez a lány olyan gyönyörű, hogy szebbet sosem találnék! Barna haj, zöld szem, nagyon jó mellek! Mindezt úgy, hogy hónapok óta beszélgettem a lánykollégium csomó lányával, de ő csak vendég volt ott akkor, 2 napra! Ő is 20 volt, mint te most ... Mindent elkövettem és ... összejött! A MÁSODIK randin megmondtam, hogy engem ez a kapcsolat CSAK akkor érdekel, ha hozzám jön feleségül! (Jó előtte leveleztünk - mobil akkor még nem volt). Erre Ő: IGENT mondott!

... Ma 3 gyermekünk van és mindez 17,5 éve történt!


Én nem voltam egy jó pasi, de lelkesedéssel és biztos hozzáállással mégis megtaláltam azt, akit kerestem! És ha én megtaláltam, akkor egy 20 éves lány miért ne? Sikerülni fog, csak légy kitartó és ne add fel!


41/F

2011. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát 41ff ez nagyon szép és jó de mostanában van tv ami nagyon befolyasolja a lényok elvárásait még a rendes szerenyebb lányokét is .... , már hogyan biznyítsam be hogy én rendes es kedves vagyok a miden napjaimban is ha nem jönnek el egy randira sem.... hogyan mutassam meg őnnmagam ha hamar igyekeznek lekoptatni .. lanyoknak sokkal könnyem azokhoz ha még nem is a legszebbek azoknák akkor is prübálkoznak de

SAJNOS OK MEG NEM VESZIK ESZRE HOGY HANYSZOR MEGTALALHATNAK AZ ALOM PASIT HA NEM IS KULSOBEN LEGALABB BELSOBEN ... DE HA HALLANI SEM AKARNAK ROLA AKKOR MEG MIT SIRNAK ITT legabb ezt a jogot hagynak meg az ilyen sracoknak mint en is akinek meg egy kapcsolata sem volt 23 evesen .. pedig nem csak sirankzok hanem probalok is tenni erte valamit .....

2011. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ok tudom akkor is volt tv de nem vaolt benne annyi szemet es mocsok mint mostanaban
2011. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!