Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az milyen érzés lenne, ha a barátotoknak szó szerint ti lennétek a mindene?

Figyelt kérdés

Az én helyzetem most olyan, hogy 2 csalódáson vagyok túl barátnő ügyben, és mostanára akik régen jó barátaim voltak mind ellenem fordultak, vagy egyszerűen semmibe vesznek, mondván, hogy sok a dolguk..Ezért most senkim sincsen...Halenne egy barátnőm, akkor szó szerint ő lenne a mindenem, másom nem lenne rajta kívül, mert akkor csak rá összpontosítanék...persze vannak emberek akikkel néha-néha beszélgetek, vagy csak közös ügyek miatt, de úgy igazi barátom/haverom nincsen akivel néha összeülünk most...Azt szeretném kérdezni, lányok, ettől ti megrémülnétek, hogy valakinek csak ti vagytoik, vagy imponáló lenne?



18/F


2011. júl. 16. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen barátnőm volt, akinek én voltam az egyetlen ismerőse. Állandóan hívogatott, ellenőrizgetett, ajándékokkal halmozott el, egy ideig..kb 2-3 napig jó volt, de utána maga a borzalom.
2011. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok ahogy te. Szóval ha lenne valakim, akkor nekem csak Ő lenne.


Először nyilván imponáló lenne, hogy idővel teherré válna-e azt sok minden befolyásolná.

2011. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Te félreértetted...vannak ismerőseim, csak szoros barátaim nincsenek akikkel el lehet menni ide-oda vagy összeülni.

Én amúgy nem hívogatnám minden percben meg hasonlók...csak maga az, hogy csak ő lenne aki ennyire közeláll hozzám...

2011. júl. 16. 17:43
 4/14 A kérdező kommentje:
mármint az első válaszoló értette félre a kérdést.
2011. júl. 16. 17:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Én mondjuk elég független típus vagyok, és nem szeretném, ha minden percben együtt lennék, de azt sem, ha szarna rám. Ha szerelmes lennék, akkor lehet, hogy ez változna és minden percemet vele szeretném tölteni. :)

17/L

2011. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyugi 12 éve ilyen pasival vagyok együtt és működik, vannak ismerősei de nem nagyon jár el, amíg engem nem akadályoz addig nem gáz és hálistennek nem is telepszik rám, úgyhogy működőképes egyértelműen a kapcsolat.

Én eljárok a barátokkal bár ezt ki kellett anno harcolni, de az elmúlt nyolc kilenc évben már sima ügy.

2011. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyan lányok akiknek ez nem jön be...

De én örülnék neki ...ha beleszeretnék az illetőbe...xP

2011. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Számomra nem lenne egészséges. Eleinte imponálna, de nekem is megvan a baráti köröm akikkel el tudok menni néha bulizni, vagy beülni egy italra valahova. Erre szüksége van az embernek. Nekem rossz lenne a tudat, hogy míg én jól érzem magam a barátaimmal, addig a pasim valahol egyedül van és nem képes egy jó közegben lazulni egyet.


22/L

2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kicsit eltúloztam, de ugyanaz volt a helyzet, mint nálad.
2011. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes lennék, akkor örülnék neki. Ilyenkor úgyis csak egymással akarnak foglalkozni a párok :D

Aztán ha komolyabbra fordulna, lehet hogy zavarna. Mindkét félnek kell külön magánélet, az, hogy ne telepedjen rá a másik.

2011. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!