Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladni mindent egy álomért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladni mindent egy álomért. Érdemes?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam a pasikban, ezért feladtam a párkeresést.

Kitaláltam magamnak egy férfit, akiről álmodozhatok.

Most van egy srác, akivel jól kijövünk.

Nem tudom, hogy alakul ez majd, barátság lesz-e belőle, de félek, hogy esetleg többet akar, és "bepróbálkozik".

Úgy érzem, elutasítanám, mert én már kér éve mindig csak azt az álomférfit várom, akiről tudom, hogy nincs is, és úgysem jön el.

Hogyan lépjek ki ebből? Ha találnék egy hasonlót, mint akit kitaláltam, megoldódna?

Volt már valaki így, hogy ragaszkodott ahhoz, amit elgondolt és mégis érezte, hogy ostobaság?

Vagy bejött és tényleg talált olyan személyt?

Vagy örökké csak várta és elfutott mellette az élet?

a bunkó válaszolók mellőzzenek.


2011. júl. 17. 03:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőbe jártam... Persze mindig voltak kapcsolataim és kiléptem belőlük ezért. A legutóbb egy 3 és fél éves kapcsolatból léptem ki. Próbálkoztam másoknál de nem jött be senki sem. 5 hónap után jöttem rá, hogy végig ez a lány volt az akire vártam. De mikor közöltem vele, hogy hülyeséget csináltam ő már belekezdett egy másik kapcsolatba. Mondanom se kell, hogy a padlóra kerültem. De aztán pár nap kínkeserves várakozás után engem választott. :) De majdnem sikerült emiatt elveszítenem. Ha az ő részéről nincs meg a szerelem akkor ma nem vagyunk együtt. Ne zárkózz el nem létező ideálok miatt senkitől sem.
2011. júl. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni."
2011. júl. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
utolsó: ez nem a Harry Potter-ben volt? *.*
2011. júl. 17. 04:26
 4/12 anonim ***** válasza:
De. Viszont ha arra gondolsz, hogy ettől nem jó az idézet, hát véleményem szerint tévedsz. Annak a könyvnek sok jó mondanivalója van-pedig én nagyon kortárs irodalom ellenes vagy. Egész biztos vagyok benne, hogy még 100 év múlva is olvasni fogják, azért mégiscsak minden idők legnagyobb bestsellere- nem véletlen. Persze a nagytöbbség mit lát abból, amit olvas(már ha olvas...)? Repkednek a seprűkön, durrogtatnak, megy az akció. De nem veszik észre a könyvben megbúvó apróságokat, ami igenis egy komolyabb műkedvelőt is elszórakoztat. Aki kiszúrta ezeket, az tudja miről beszélek-aki nem, annak hiába magyarázza az ember. Persze ez az idézet mindenki számára érthető. csupán leírtam a gondolataim, amik felvetődtek:)
2011. júl. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jó nem mondtam igazat, a legnagyobb bestseller a biblia.
2011. júl. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is kitaláltam egy ilyet. De én inkább azért, mert senkinek sem kellek, bár az élet még nem futott el mellettem. Én még egy regényt is írok, és az álomsrác az egyik főszereplő.

17/l

2011. júl. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az igazat megvallva, most én is kicsit elhúzódtam egy álomvilág szerű kreált állapotba, bár nekem más téma miatt kellett visszavonulót fújnom. Egész nap olyan dolgokkal foglalkozok szinte, amik elterelik a figyelmem a jelenlegi helyzetről.

Szóval amgamnak is írtam.

2011. júl. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A legmerészebb álmok is valóra válhatnak, de jelen esetben valószínűbb, hogy azt az álom pasit nem fogod tudni megtalálni. Szerintem ki fogod ezt nőni? Hány éves vagy, ha megtudhatom?
2011. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

totál lényegtelen a korom :) minden kérdésemnél megkérdezik.

lehetek 16 éppúgy, mint 30, ez a lényege ennek az oldalnak, az anonimitás, hogy nem tudunk sokat a másikról.

szeretem a harry pottert egyébként. bár nekem reális álmaim vannak, olyanok, amik akár meg is történthetnének :)... és tényleg van mögöttes mondanivalója a könyvnek.

nem tudom, ki fogom-e nőni az álmodozást. jelenleg nehezen tudnék elszakadni tőle, túl rideg a valóság, amivel így is mindennap szembesülök, és álmok nélkül nehezebb lenne.

egyébként én is megteremtem regényben ezeket.

2011. júl. 17. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!


Csupán azért kérdeztem az életkorodat, hogy következtetést vonjak le belőle. Ugyanis ha <17 éves vagy, akkor ez lehet éppenséggel természetes is, hogy álomvilágban élsz, ellenben ha már átpördülsz a 20. életéveden is, akkor már nem olyan természetes dolog ez, és illene megkomolyodnod!

2011. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!