Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ha kezdeményeznék egy fiúnál? De úgy. (többi lent)

Figyelt kérdés
Hogy naggyából tudja hogy ki vagyok, de szinte csak köszönünk egymásnak, és hát hogy mondjam, kicsit olyan visszahúzodó a srác, nem nagyon jár társaságba..
2011. júl. 17. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
énis ilyen srác vagyok :) és tényleg képes vagyok teljesen visszahúzódni :P engem is úgy hoztak össze a barátnőmmel mert én nem léptem mert gyáva voltam és ősem mert gyáva volt szintén :P de nagyon jól megvagyunk azóta is :) és szeretjük egymást :) szerintem egyáltalán nem gáz :) sőt aztmondom h manapság teljesen mindegy h ki kezdeményez :) néha nem az odavezető út a fontos hanem a boldogság :)
2011. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem visszahúzódó pasim van, de nálunk ő kezdeményezett abban hogy járjunk, a többi sajnos az én dolgom volt (pl. az első puszit, ölelést, csókot adni) engem kifejezetten irritál ha egy nőnek kell kezdeményeznie!!!!(viszont a párommal teljesen jól megvagyunk a visszahúzódottsága ellenére is)De a fiúkkal assan szerepet cserélünk!! HOL VANNAK A TÖKÖS FÉRFIAK????
2011. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mér a tiednek mi van a töke helyén?:P
2011. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyomulj rá, nekem tetszene :)
2011. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nekem visszahúzódó pasim van, de nálunk ő kezdeményezett abban hogy járjunk, a többi sajnos az én dolgom volt (pl. az első puszit, ölelést, csókot adni) engem kifejezetten irritál ha egy nőnek kell kezdeményeznie!!!!(viszont a párommal teljesen jól megvagyunk a visszahúzódottsága ellenére is)De a fiúkkal assan szerepet cserélünk!! HOL VANNAK A TÖKÖS FÉRFIAK????"


Hú, de megerőltető lehetett csókot kezdeményezni komolyan. Egy kapcsolatban, ahol állítólag két egyenlő fél van, nem tök mindegy. Képzelem mennyire szeretheted, ha töketlennek nevezed. Egy kopasz agresszív állat való neked, aki unalmában kitépi az állkapcsodat, hogy megvakarja a tökeit.

Hogy a kérdésre is megnyilvánuljak: a kezdeményezés és a pofátlan ribancos nyomulás között óriási különbség van. Ha kezdeményezel, akkor nem a híres női praktikákat vesd be, szempilla felhúzása, láb keresztbe tétele stb. amit olyan egyértelműnek hisztek, hanem mondjuk kommunikálj vele szóban.

2011. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) és azt is hogy nem oltásokat kaptam, stb. Azthiszem igazatok van, és az utolsó kommentelőnek, hogy a második verziót fogom használni :) tehát beszélgetek...
2011. júl. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!