Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DJ pasival összejönnél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen dj? Hardcore techno, vagy mulatós? Hülye kérdés.
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az uncsitesóm DJ, és nagyon jól néz ki...
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyen dj... Ennyire nem vagyok a szakmában.
2011. júl. 18. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a foglalkozása alapján választok, de mivel nagy zenekedvelő vagyok, ha nagyon kutyaütő dj, akkor idegesítene csak, hogy minek csinál olyat amihez nem ért. De ha jól csinálja, az meg csak plusz pont lehet, főleg, ha nagyon sok zenét ismer, mert akkor tudnánk egymásnak újakat mutogatni, akkor pedig egy életen át mindketten nagyon jól szórakoznánk...
2011. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha teljesen oké belül a pasi, akkor simán.

16/L

2011. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 B.angel ***** válasza:
Én ismerek DJ pasit, jól néz ki, jófej is. De van barátnője, ha nem lenne vele :D
2011. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nicelili válasza:

mégszép,hogy összejönnék DJ pasival...énis sokáig DJ pasival kavartam,de sajnos volt barátom,és ezért nem lehetett közöttünk semmi

én imádom a zenét,főleg az ő zenéit...amikor elmentem discoba,és ő volt a DJ,mindig felhívott maga mellé...nagyon szuper egy DJ pasi

szóval csak hajrá,nagyonis ajánlom

2011. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem volt DJ pasim, és nem volt az a hűséges típus.. 2x voltunk együtt, abból 2x megcsalt :D persze, nem lehet általánosítani, hogy minden DJ ilyen lenne.. :D
2011. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jamba1 válasza:
Én Dj pasi vagyok.... sosem voltam hűtlen,pedig lehetett volna rá lehetőség!Ha Tetszik és egyezik az ízlésetek..egy próbát megér...de önmagában a kérdés nagyon fura mert nem a szakmája alapján kéne választanod... mert egy ügyvéd is lehet kutyaütő... és egy autószerelő is lehet aki lehozza neked a csillagokat!Ha a belső értékek rendben vannak akkor nagy gond nem lehet.. ;)
2018. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!