Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Izgatna, ha megfigyelh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Izgatna, ha megfigyelhetnétek, hogy masztizik előttetek egy fiú? Esetleg volt már benne részetek, pl webcam stb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
EGY IDEGEN fas.zi verje előttem?? hát kíváncsi a halál rá vazze!!
2011. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Sose tudom felfogni mi jó ebben a webcamozásban... Sok lúzer ezzel tud csak érvényesülni.. Pont mint a kérdezö.
2011. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Csak a lúzerek verik a kamerának, mellesleg még egy imátkozó sátkák szaporodásáról szóló dokumentum filmet is nagyobb élvezettel nézek meg, mert rohadt unalmas. Ki a frászt érdekel, hogy egy önbizalomhiányos, nyeszlett testű fiú monoton rángatja a f@szát. Kíváncsi rá a halál
2011. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem túl izgató. Esetleg ha a pasim az igen, de csak élőben.
2011. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én szívesen megnézném, de inkább az arcára lennék kíváncsi közben, mint a farkára
2011. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi rá a halál. Hát mit érdekel engem, hogy elégíti ki magát.. Legyen vele boldog..
2011. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!