Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított a barátom 2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Szakított a barátom 2 hete velem. Ma megkeresett és mondta, hogy nagyon hiányzom neki és vágyik arra, h megcsókoljon és megöleljen. Mit tegyek, mi várható?

Figyelt kérdés

szakított a barátom 2 hete velem. Ma megkeresett és mondta, h nagyon hiányzom neki és vágyik arra, h megcsókoljon és megöleljen. Hallani akarja a hangom. És hogy alig bírta megállni, h ne hívjon fel. De minemelett nemtudja, h ki akar-e békülni velem, mert fél, hogy megint elmúlik ez és akkor rövid időn belül megint szakításhoz vezet. Szeret ezt is mondta, csak fél, hogy nem fog működni? Nemsokára találkozunk de megkért, hogy ne kérdezzem őt afelől, hogy mit akar. Mit egyek? Félek én is, hogy felszakadnak az éppen gyógyuló félben lévő sebeim.

Egy 18 éves lány.


2009. ápr. 2. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem addig nem szabadna találkozni, míg a srác nem dönt.
2009. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne hagyd hogy szórakozzon veled! Mi az hogy szakított aztán vissza akar kéredzkedni, de csak addig amíg nem szottyan megint olyan kedve hogy mégsem szeret? Egy kapcsolat akkor működik ha stabilak az érzelmek, nem lehet hogy egyik héten szeret, a másikon nem.
2009. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez pont olyan, amikor a Szex és New Yorkban Charlotte nem hozhatta szóba Tray előtt az összeköltözést és a házasságot, különben a fickónak nem állt a farka. Ezek után nem is volt vele kedve dugni, megelégelte és otthagyta a p.csába.


Ebbe ne menj bele, hogy ő irányítson, mint egy vakszerelmes hülyét, akivel úgyis mindent meg lehet csinálni. Egyszer kidob, aztán meg "Találkozz velem, de lehet ám, hogy nem fogsz kelleni" Mi vagy Te, rongybaba? Dehogy, Neked is vannak érzéseid, melyek ugyanolyan fontosak, mint az övéi.

Ez ebben a formában megalázó! Téged csak ne tesztelgessen! Elhiszem, hogy szereted, de ne hagyd magad hülyére venni, megalázni! MOndd meg neki, hogy Te szívesen folytatnád vele, de csak abban az esetben, ha ő is így van ezzel.

Ha mégis találkozol vele, legalább azt ígérd meg, hogy addig nem fekszel le vele, amíg nem tette egyértelművé, hogy komolyan vesz, hogy megint jártok. ;) Ne feledd, szexszel nem lehet magadba zúgatni senkit. Aki szerelmes Beléd az anélkül is az marad, ha csak 2 hét, 2 hónap stb. múlva fekszel le vele, aki meg nem szerelmes Beléd, azzal ma is lefekhetsz, ez nem fog változni.

Ha nem vall színt, akkor majd keresel egy másik fiút, aki értelmesen meg tudja mondani, hogy Téged akar-e.

Hypathia

2009. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18 éves lány!


Én egy 26 éves pasi vagyok, sok csaj van már mögöttem... tapasztalatból tudom, hogy ha egyszer szakított egy pár abból már nem lesz semmi jó, tudod újramelegítve csak a húsleves vagy a töltöttkáposzta a jó :), ehhez tartsd magad. Bár szinte 100% hogy újra összejöttök néhány fordulóra ha elég szépen hízeleg és hagyod magad bepalizni, miért mondom hogy bepalizni? Mert ez már nem fog működni, lehet még jó attól függetlenül a szex vele, viszont a kérdés itt az, hogy mire vágysz TE elsősorban, szexre vagy szakításra mert normális működő kapcsi már nem lesz ebből.

Minél tovább vársz a szakítással annál nehezebb lesz elszakadni tőle se veled/se nélküled :), ugye ez az a dolog amikor megszokják de már nem szeretik egymást.


Azt tanácsolom, hogy ha a pasi tépelődik, ergo nem tudja eldönteni hogy kellesz-e neki akkor segíts neki dönteni azaz küldd el a fenébe.


Üdv.

2009. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok a 26 éves pasi, Hypathia válaszával kapcsolatban reagálnék:

Ha szeretnél visszamenni a pasihoz, nehogy azt mondd neki, hogy neked is van kedved hozzá és hogy nagyon szereted stb! Ez legyen a legutolsó gondoloatod hogy ezt elmondod! Szerencsére a nők (már bocs) de nem igazán tudják mit kell mondani ilyenkor. Az újrakezdésre azt kell válaszolni, hogy "Hát nem tudom... félek nem lenne jó újrakezdeni persze volt szép is de volt rossz is... gondolkodom rajta jó?" Na ezzel a bizonytalansággal visszatudod szerezni, sokkal jobban fog teperni mint előtte, hogy akard vele újrakezdeni, és anélkül, hogy észrevenné, máris te vagy a "part felől". Egyébként itt is igaz, hogy nem lesz működőképes a kapcsi csak rövid ideig.


A szex meg olyan dolog, hogy ne feküdj le vele... ha megakarod makacsolni magad ám tessék de nem egyedül vele szúrsz ki ha szereted, hanem magadtól is elveszel néhány kellemes percet. Ja és ne hidd azt, hogy magad mellett tudsz majd tartani szex nélkül valaki olyat akivel már csomószor lefeküdtél, mert inkább másik nőt fog keresni érthető okokból kifolyólag... bocsi de ez az igazság.


Sok szerencsét!

2009. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

26 éves srác:

igazad lehet részben ill. bizonyos szempontból abban, hogy statégiai szempontból jobban teszi a Kérdező, ha nem (teljesen) őszinte. Én se azt mondtam, hogy zuhanjon a pasi lábai elé, hogy "így szeretlek, úgy szeretlek" - de az egyenesség, őszinteség híve vagyok, miért ne lehetne kerek-perec megmondani, hogy nyitott a folytatásra, HA.. stb. - meg aztán, a célozgatásokból sokszor baj lesz, mert a pasik nem értik.

Azt viszont teljesen fenntartom, hogy amíg nem veszi komolyan, "csak úgy" ne legyen szex. Ezt viszont én nőként jobban meg tudom ítélni - általában csökkenti az élvezetet, ha a nő szereti a pasit, és tudja, hogy az nem vagy nem annyira szereti viszont. Nem ér a csökkentett élvezet annyit, hogy utána meg egyedül menjen a kérdező a buszmegállóba azzal a tudattal, hogy nem fogják felhívni, ennyi volt, ill. ezek után sem lehet biztos semmiben. MEg aztán, miért adjon lehetőséget a pasinak, hogy kihasználja? Biztos tudod, hány pasi él vissza a szerelmes volt barátnő szexuális hajlandóságával.

A Kérdezőnek a Kérdező javára, és ne a pasija javára adj tanácsot. :)

Hypathia

2009. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy téged nem lehet csak úgy rángatni ide-oda.Ahogy éppen kedve tartja vagy mi?Becsüld magad többre,neked jobb jár ennél!Hidd el,legyen büszkeséged,engem egy pasi sem dobott,velem nem szórakozhatnak.Csak hébe-hóba szexet akar!
2009. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hypathia!


Nem a pasi malmára akarom hajtani a vizet :), szerintem teljesen érződik is a válaszomban de lehet nem voltam elég nyilvánvaló :). Itt arról van szó, hogy ha szeretik még egymást akkor csak mindkettőjüket bünteti azzal, ha nem fekszik le vele. Persze aláírom amit mondasz, te vagy a nő, de én azt tudom magamról, hogy akivel fellángolós a kapcsolat azzal nem lehet elérni semmit szex nélkül, fellángolás alatt azt értem, hogy ismét egymásra találnak. Ha a pasi úgy érzi "minden a régiben" akkor gyorsan ellehet venni a kedvét a kapcsolattól, ha nem fekszik le vele a csaj, lehet fantáziálni fog hogy megcsalja a nő stb.


De a szóban forgó kapcsolat nem lesz már hosszú életű így azt javasoltam a kis hölgynek döntse el, hogy akar-e még néhányat szexelni a sráccal vagy sem mert úgyse fog már másról szólni az egész ha egyszer már elegük lett egymásból (hozzáteszem ilyen idősen az lenne a baj ha a hosszú folytatáson gondolkodna és erőltetné :) )


26 éves pasi

2009. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy te mit akarsz. Ha jó volt vele a szex, csináljátok újra, ha nem kívánod akkor hajtsd el a fenébe. De tényleg, neki is jobb, ha tényleg érzelmei vannak, hogy nem találkozik veled. Nem ismerjük a pasit, így nehéz véleményt mondani a helyzetről.
2009. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Én is attól tartok, hogy ideig-óráig működne a kapcsolat. Már régen csinált olyat is, hogy például magától felhívott volna. És tegnap felhívott. És tudom, hogy szeretne velem lenni csak attól fél amitől én is, hogy mi van ha rövid időn belül megint szakítunk. Nem akar fájdalmat okozni még egyszer. De ha abból indulunk ki, hogy fél attól, hogy mit hoz a jövő akkor egy új kapcsolattól is félni kellene mert kitudja, hogy 2 hónap múlva nem fognak-e szakítana. És amikor csütörtökön találkoztunk egészen más volt. Úgyhogy kész csőd az egész! Egyszerűen nem tudok okos lenni.
2009. ápr. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!