Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartasz a párod mellett?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartasz a párod mellett? Legyen bármiről is szó!

Figyelt kérdés

Én sajnos nem mindig állom meg a helyem, már az abróbb dolgokban sem. Én sajnos igen sokszor mérges leszek rá, ha valamit rosszul csinál (pl: esküvőn heves tánc közben leöntött üdítővel 2 szmélyt, plusz valakinek az iratainak egy része is elázott. Nos egyből mérges lettem rá, és mondtam neki, hogy miért nem vigyázott jobban, holott én kellett volna támogassam, hogy semmi baj, véletlen volt, mással is megesik.)

Nálatok hogy megy ez?


2011. júl. 20. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a tökéletes pár, én is sokszor apróságokért vagyok rá mérges, de ha igazán komoly dolgokban van szüksége a támogatásomra, a tűzbe is mellé állok.
2011. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is hirtelen haragú vagyok, mindig előbb beszélek/cselekszem, mint gondolkodom. Így aztán gyakran nem gondolok bele, hogy egy kukkot sem szólhatok, mert ő a legédesebb férfi a világon, és nem iszik, nem drogozik, nem csal meg. Ennek ellenére ki tudok akadni, ha mondjuk nem figyel rám, vagy ha ott ülök a szobájában ő meg csak játszik a gépen órákon keresztül.

Ha más emberek ellen tesz valamit, akkor is lecseszem, ebből a szempontból elég felszínes vagyok, számomra fontos, hogy rólam mit gondolnak az emberek, és az még fontosabb, hogy róla. Nem bírnám elviselni, ha azt hallanám vissza, hogy mennyire bunkó emberrel járok. Sajnos ő ezzel egyáltalán nem foglalkozik, mindenkinek úgy elmondja a véleményét ahogy van, utána meg azon szokott lenni a veszekedés, hogy - ahogy te is írtad - nem mellé állok, hanem a többi ember mellé.

De soha nem hagynám el, mert nagyon szeretem. Szóval ha így nézzük, akkor meg kitartok mellette:)

2011. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, így kell(ene), de néha én is kiakadok, ha apró dolgokat nem úgy csinál, ahogy már 100x kértem. Pl nem teszi le a kádkilépőt a mosógépról és a szőnyegen tapicskolja szét a vizet. Vagy nem rakja el a ruháit, nem tolja vissza reggel a széket, ahonnan a táskáját elvette.. Szóval vannak dolgok, amin nem kellene felhúzni magunkat, mert hülyeségek, de néha előfordul, h mondom Neki, h már hányszor kértelek, nehéz ezt megcsinálni? Viszont mi abban állapodtunk meg, hogy 1-2 ilyen butaságát én is elnézem Neki és Ő is nézze el nekem a néhány hasonló hülyeségemet, ami Őt idegeíti... :) Így toleránsak vagyunk és még vita sincs :)
2011. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen kiállok mellette
2011. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Régebben én is ilyen voltam. Aztân kezdett nagyon tapló lenni velem szemben, így rájöttem, hogy nem akarom, hogy emiatt romoljon meg a kapcsolatunk.

Már odafigyelek, ha ideges leszek, átfordítom a dolgot arra, hogy ugyanazt elmondjam neki kedvesen, mint amit haragosan, idegesen mondanék.

Próbáld meg! Egy idö után hozzászoksz, hogy kedvesen add elö ami éppen nem tetszik, így elkerülöd a konfliktust, az üzenete a mondandódnak viszont megmarad.

2011. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen apróságok nem számítanak. De az jobb kérdés lenne, hogy kiállnál a párod mellett, ha valami olyan dologban venne részt, ami szöges ellentétben áll a te értékrendeddel? Mert nem abban mutatkozik meg a támogatás vagy hiánya, hogy hova tette a táskáját, vagy kicsavarta -e a mosogatórongyot, hanem abban, hogy az igazán komoly helyzetekben képesek vagyunk -e minden körülménytől függetlenül mellé állni?
2011. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
hülyeségen nem veszekszek, idő és energia pazarlás. amúgy meg igen. én hozzámentem, és állom a szavam. sok rossz tulajdonságom van, de korrekt voltam mindig. az adott szó nkem szent, legyn szó akár házasságról, akár üzletről, akár barátságról.
2011. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem bántom ilyenekért, hiszen NEM SZÁNDÉKOSAN követ el ilyen "hibákat". Akkor meg minden cseszegessem?

Te mindig, minden pillanatban tökéletes vagy?

2011. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat tesz, ami nagyon szembemegy a kettőnk életével, akkor nagyon tudok haragudni, de ha lefullassza a kocsit, azért soha nem förmedtem rá, hogy a nők így vagy úgy vezetnek. Sőt! Ha vezetéskor hibázik, úgy teszek, mint aki nem veszi észre. De ugyanez érvényes az ilyen leverni, leejteni, kilökni, leönteni dolgokra is.
2011. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Apróságokon, bénázáson nem akadunk fenn. Voltaképp az elmúlt 9 hónapban egy hangos szó sem volt köztünk, mert nagy dolgokban egyetértünk, kicsiken meg nem rágódunk. :)
2011. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!