Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék kicsit kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kicsit kevésbé érzelemsóvár?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy túlzottan is szeretnék valaki olyat akivel igazi, mély érzelmeket lehet átélni. Emiatt az összes nő szinte belém törli a cipőjét, kihasználnak.

A másik részük meg pont amiatt pattint le mert túl "needy" lennék nekik.

Minél inkább próbálok nem kötődni valakihez, és lazán fogni fel a dolgot, annál reménytelenebb.


A testi kielégülés egy dolog, de nekem valahogy nem megy úgy, hogy közben ne szúrjak ki önmagammal lelkileg és érzelmileg.

Szóval hogyan lehet egy kicsit közömbösebb az ember? Ti hogy csináljátok?


2011. júl. 20. 15:31
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
Az nem is baj, ha vágysz a szerelemre. Az a baj, ha megfojtod a másikat, ha üldözöd vele. Lassíts! Ismerd ki a nőket, ne csak úgy bumm bele. Így hogy lehet egyáltalán normális érzelmeket táplálni???
2011. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg lány létemre van ilyen. Barátom érzelmes nagyon, de nem tudja kimutatni, észre sem veszi, ha megbánt, és én vagyok a hülye, ha rosszul érzem magam, ha őt bántják meg, világvége:(

Én is rendkívül érzelmes vagyok, de én meg beszélni nem tudok vele:S pedig jó sok dologra megoldás lenne...

szerintem ne akarj közömbös lenni, csak próbáld kifejezni a szereteted, és figyeld, hogy mit igényel a másik, ne is legyél túl szigorú és elutasító, ha a másik hibát csinált, emberekből vagyunk. Legyél megértő inkább és türelmes. Nincs szükség bunkókra, te se legyél ilyen, én értékelem az érzelmes embereket:) Egyébként csak magadat bántod, és szalasztod el az igazi jó kapcsolatot, ha nem teszel bele érzelmeket.

Mx.

2011. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:
pont ma írtam egy lánynak ezt, Neked is ezt tudom tanácsolni: először szeress bele SAJÁT MAGADBA! akkor sosem leszel vesztes, bármennyire is megszeretsz valakit. valószínűleg most azért használnak ki és tudnak átverni, mert nem értékeled magad megfelelően.
2011. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél ilyen pipogya. Ha férfi vagy és van benend vér, akkor adj neki egy pofont! Nehogy már egy nő leköpjön!
2011. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16:09:


Na ezt a tahó hozzáállást nem szeretném elsajátítani, köszi.

Nekem csak annyi kéne, hogy minden féle lelkifurdalás nélkül tudjak egyéjszakázni.

2011. júl. 22. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is értem miért szeretnél változni?

Egy-éjszakás kalandokat szeretnél?

Az te lennél úgy érzed? Tényleg erre vágysz?

Inkább örülj annak, hogy más vagy, mint a többi, hogy nem egy juh vagy a nyájból !

Meg fogod találni azt a lányt, akinek ez tetszik (ahogyan például nekem is) és mellette boldog leszel. Minek vágnál bele olyan dolgokba, amiben nem éreznéd jól magad? Szerintem semmi értelme.

Sok sikert kívánok, légy önmagad!

2011. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg kezdj el bulizgatni flörtölges a lányokkal ( következmények nélkül) és ne vedd olyan komolyan a dolgot egy darabig
2011. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
utolsónak igaza van, sok ember azért nem talál párt, mert folyton komoly mint a vakbélgyulladás. ahogy a kérdező is, túlságosan kötődik már az elején, amikor pedig lazának kéne lenni, aztán vagy komolyra fordul, vagy nem, de ha vagy nem, akkor is kellemes emlék, nem pedig fárasztó és idegőrlő görcsölés.
2011. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem az teszi tűrhetővé a dolgokat, hogy újabb kapcsolatban vagyok benne egy jó ideje. nem sűrűn vagyunk együtt, a baj csak az, hogy még így se az igazi, néha kiakadok. ráadásul a lány túlságosan kedvel. megbántani nem akarom, kezdek visszavenni magamból, mert napról napra úgy érzem, hogy nincs értelme biztosat keresni. főleg, hogy a legbiztosabbról is kiderülhet, hogy nem az. nincs a lánnyal baj, csak nem köt le teljesen. nem érzem azt, amit kellene igazán. aranyos, megértő, egy tünemény, de én meg kb. életképtelen egy jó ideje. valaki tett róla, hogy így érezzek:'] szerintem kezdj bele gyengébb kapcsolat(ok)ba. még a legérzelmesebb lány is képes lesz*rni, hogy mit érez, ha olyanja van, azt puff lapátra vagy téve. szóval tedd te is ezt. ha rám jön, hogy ez nem az, amire vágyom, akkor simán csak kussolok és próbálom ezt elfelejteni. nem hozom fel neki, nem feszegetem, hogy mi zavar. okozok neki pár örömteli emléket és ennyi. sokat meséltem neki, de nem zavar, nem úgy látom, hogy kockáztatnék. bizalom megvan. de tiszavirág életű lesz ez a kapcsolat.


nem muszáj megfogadni, csak elmondtam a saját példámat. ha gondolod, egyéjszakázgass, vagy valamivel üsd ki magad rendszeresen. de gondolom egyik nap elhánynád magad ettől, így ezeket nem ajánlom. az pedig könnyen beszél, akinek már megvan a biztos pont az életében. annak kár ecsetelni, hogy "ugyan már, miért akarod komolyan venni a kapcsolatodat?"

2011. júl. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!