Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom-e meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom-e meg, hogy tetszem a srácnak?

Figyelt kérdés
mármint szoktam vele beszélgetni(nem állandóan)akkor kedves megértő szokott lenni, vizsont ha társaságban vagyunk, néha beszólogat! és én az a típus vagyok, hogy nem tudok rögtön visszavágni, csak párperc múlva, de az akkor már gáz. meg annak a srácnak szoktam segíteni angol és német dolgozatoknál, mivel nem nagyon megy neki a nyelv. mit tegyek? hogyan léphetnék vele a "következő szintre"?
2011. júl. 20. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg. Am legtöbbször azokat a csajokat szoktuk baszogatni akik bejönnek valamilyen szinten.
2011. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valójában épp ezaz, hogy nem akarom megkérdezni, mert félek, hogy furán fog rámnézni, és utána vissza fog húzódni a viselkedését illetően
2011. júl. 20. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha álla kuksia a közeledben tetszel neki
2011. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kettesben normális, valószínűleg büszkeség miatt szivat társaságban, úgyhogy arra nagyon ne számíts, hogy ő fogja kimutatni előbb az érzelmeit. Próbálkozz be nála, de ne feledt, pasik elég hülyék a testbeszédhez... úgyhogy az apróbb jeleket álltalában észre se vesszük. Hajrá :P
2011. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de mégis mit csináljak, hogy elcsábítsam?
2011. júl. 21. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én pali vagyok, nem értem ezeket a fortélyokat. gondolkozz, pl én átmegyek egy másik suliba, és volt egy csajszi aki elsétált előttem, és valami baromi dögös tekintettel nézett. Úgy megfogott vele, hogy akármikor beugrik jóérzés fog el. Használd a tested azért van:P
2011. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket! (:
2011. júl. 21. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!