Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen bonyolultak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolultak a nők?

Figyelt kérdés
Van egy lány és szeretem de van pasija.és bevallotam neki h teccik és :$ <----smileyt küldött meg <3 ilyeneket küld és írtam neki este mielött elmentem aludni h szeretem és azt mondta kölcsönös és <3tünk egymásnak és elötte mondta hogy jó haver vagyok meg ilyenek szal én már ezt nem értem segíteni kéne:/
2011. júl. 21. 09:41
 1/8 A kérdező kommentje:
olyan írjon pls aki tud segíteni és ne olyan aki hülyeségeket beszél :) kösz előre
2011. júl. 21. 09:43
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Amíg nem a férje, addig nyugodtan lehet reménykedni... Kapcsolatok jönnek-mennek.

Az idő majd megoldja, kialakul, most ő bizonytalan, gondolkodik, ha kifelé kacsintgat, akkor ott már valami nem OK.

2011. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ava87 ***** válasza:
100%

1. Olyan lánynak ne írogass ilyeneket, akinek van pasija, mert őt is, és magadat is kellemetlen helyzetbe hozod ezzel.

2. Lehet, hogy a lány csak azért írta, mert hozzád hasonlóan fiatal, tapasztalatlan, és ezért nem tudta, hogy kell az ilyet rendezni, viszont nem akart megbántani.

3. Ha nem ezért írta, akkor meg végképp hagyd a fenébe, mert ha kapcsolatban van, de közben másfelé kacsintgat, ugyan ezt tenné akkor is, ha veled járna.

2011. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Képzeld a csávó helyébe magad! Valaki nyomul a csajodra én pl full ideg lennék 2 másodperc alatt (ebből következő dolgokat már ki lehet találni). És te? Szerintem ha a csávó megtudja lehet kapsz 1-2 pofont :D
2011. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KaTriinn ***** válasza:
Van abban is igazság, hogy miért másnak a csajára kell nyomulni, de megértem, hisu bárki tetszhet neked is. Azért próbáld mérlegelni, hogy megéri-e szétszedni őket, vagy ez csak egy ilyen fellángolás kettőtök közt. Vagy inkább benned. Most őszintén: Neki van barátja, de más pasival kavargat. Szerinted ezt abba fogja hagyni, ha éppen veled összejön? Ha most megteszi ezt akkor később is. Kell ez neked? Megéri a szíved tökretenni egy olyan miatt, aki bármelyik pillanatban összetörheti? Gondolj el azért ilyeneken is. Tudom, hogy tetszik és jó lenne vele lenni meg talán szereted is. De feltetted már a kérdést hogy miért?! Tudsz rá valami nyomós okot mondani?! Nekem nem kell leírni ide, ezt magadnak feleld meg! Megéri vagy sem? Sok fontos kérdés van az életben, tedd fel magadnak s válaszolj rá. Lehet annyira nem is nagy a szerelem amit érte érzel, csak egy kis hullámvölgy. .... Remélem valamit segítettem! 18/L
2011. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami de mit csináljak ha szeretem?:/
2011. júl. 21. 09:54
 7/8 KaTriinn ***** válasza:

Jól ismered őt? Beszélő viszonyban vagytok?

Én ebben nem tudok dönteni, de ha a helyedben lennék akkor én hagynám őt. Az egyik az, hogy magadnak is rosszat csinálsz, meg a többieknek is. Ne őt nézd hanem magadat! Megfog csalni! Ha a mostani pasijával ezt csinálja ( és csak erről tudsz ) akkor .... VAN ÉRTELME?

Felejtsd el őt!!

2011. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem csak annyit tegyél hogy megpróbálod elfelejteni neked is jobb lesz és lehet neki is és ha nem szedsz össze addig csajt és a csajszakít akkor rámeheetsz;)
2011. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!