Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rajtam töltöttele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rajtam töltöttele a dühét? (NAGGYON FONTOS) lécci

Figyelt kérdés
Tegnapi nap sétálgattunk még két barátunkkal és először haragudtam rá mert megigérte h hétfőn jön(nem itt lakik és nagyon rég nem láttam)és nem jött pedig amikor mondja minden áron leszokott jönni és üzenetet sem irt aztán tegnap mikor itt volt kicsit az elején haragudtam rá de utána elmondta mért nem jött és megnyugodtam és elkezdtem összevissza puszilgatni harapgálni csikizni ahogy szoktam és egyszerüen csak ellökött magától és azt mondta h mondta h ma se akart lejönni inkább örültem vna neki... erre én azt mondtam h nem örültem vna mert kiányoztál de ugylátom h én neked nem és hátat forditva hazajöttem...aztán a barátja azt mondta h mennyek ki a buszmegállóba ma mert jön és beszélni akar velem ... DE én télleg nem csináltam semmit ... MMiért rajtam tölti le a dühét :(:(:(:(
2011. júl. 21. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

egy f*szkalap ha iylet csinál.

nekem akármilyen sz*rul állnaka dolgaim, sose a csajomon vezetem le a fszkót.

Beszélj vele, mond neki, te nem ilyennek ismerted meg, nem kérsz belőle, és kész.

2011. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na igen de én nagyon szeretem és aztmondta a haverjának h azért nem kellett vna lejönnie mert tudta h ez lesz és nem akart megbántani
2011. júl. 21. 10:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szakítani akar veled. Bocsi.
2011. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom de nem hiszem mert beszéltem azokkal a srácokkal akikkel általába mindent megbeszél és aztmondta h szeret és annyira sajnálja h sirni látott és amikor nem indultunk sétálni hanem itthon voltunk akkor meg ölelgetett vna meg ő mondta h aggyak neki puszit...
2011. júl. 21. 10:24
 5/14 anonim ***** válasza:

az ilyen pasik eléggé idegesítőek...

meg gyerekesek és éretlenek..

2011. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Néha nincs türelmünk a csajokhoz, főleg ha pont akkor durciznak, mikor amúgy is szar kedvünk van.
2011. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
háát ...néha nem tudoom követni...
2011. júl. 21. 10:29
 8/14 A kérdező kommentje:
hmm..nem tudom egyszer már láttam ilyannek csak akk a bnőmmel veszett össze most velem de amugy meg télleg annyira egyetértünk mindenbe és eddig imádta ha ezeket csináltam neki ...és azért már kiismertem amikor a bnőmmel összeveszett akkor is családi problémái voltak mert a szülei nemrég váltak el...lehet h most is ez volt
2011. júl. 21. 10:36
 9/14 A kérdező kommentje:
???????????
2011. júl. 21. 10:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajna a pasik nehezen nyílnak meg, ilyen helyzetben. Türelem és kitartás.
2011. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!