Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, VV Gigi szimpatikus nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, VV Gigi szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szimpatikus, nem annyira szép, de a viselkedése szerintem nagyon vonzó:) úgy értem életvidám, mosolygós, jófej.... Ti hogy vagytok vele?
2011. júl. 21. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mint a LÓ
2011. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy értem életvidám, mosolygós, lófej....
2011. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
lófej.. xd joo tényleg ló feje van de a viselkedése bejön?
2011. júl. 21. 11:09
 4/12 Triste válasza:
Én lány vagyok, de sok fiú barátom van és azok inkább Anikó stílusát kedvelték... Gigi nekik egy pic.s.a volt :)
2011. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem...csúnya vastag lába van és sokkal jobb nőnek tartja magát mint amilyen valójában.Nekem a természete sem jön be.Tehát nem vonzó az összhatás.Azért mert életvidám semmit nem jelent...Nem csak az a lényeg
2011. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És egyébként cigány is.. Szóval kilőve (lehetőleg az űrbe)
2011. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szexuálisan bejött, de amúgy semmi extra, csak meghágnám, mint más nőket, akiket megkívánok.

Másban nem gondolkodnék, mert nem ismerem. és elméleti síkon mondom csak, mert van barátnőm, és jól megvagyok vele.


vakságot nem fogadtam...

2011. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem kb annyira izgat fel,mint egy adag galambfos a szélvédőn..El kell távolítani,lehetőleg az űrbe,ahogy már a kolléga is leírta.:)
2011. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En utälok mindenkit aki VV-s kiveve Balit
2011. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van akinek az a nő bejön? Ez is egyfajta igénytelenség ...
2011. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!