Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyük fel bejön neked egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel bejön neked egy csaj, és te is neki, de valamelyikőtök hülyíti a másikat, mi oka lehet?

Figyelt kérdés

ennek mi az értelme?


én ha valakit megkedvelek már ismerem úgy ahogy akkor jó eséllyel nem fogom azt mondani neki később(pár hét esetleg hónapokról beszélünk) hogy ,bocs nem kellesz. de mégis valaki megcsinálja, miért?


17f


2011. júl. 22. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szeret igazán
2011. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem pontosan ez történt... összejövőben voltam egy csajjal. Minden szépen alakult, smár,miegymás... elmondta,hogy így szeret,úgy szeret, nem tudná elviselni ha más nővel látna, megölné, stb... aztán azt mondta egy ,,szép" napon, hogy jobb lesz neki egyedül...

Szal sajnos a nők ilyenek. A vérükben van a hülyítés.

23/F

2011. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, mi oka lehet...hidd el, emiatt vagyok én is kikészülve. van egy pasi, akivel hasonló a helyzet: nagyon tetszik nekem, felvettük a kapcsolatot,kiderült,hogy én is tetszek neki, 2hónapig minden nap msn, mindent megosztott velem, az összes titkát, 2x tali (se csók,se ölelés, semmi)Azt mondta, többet érez irántam, mint barát, de mikor mondtam neki, hogy akkor lehetne több is, nemet mondott. Ennek lassan 1 éve,de azóta néha még beszélünk, de ő keres...közben felszedett mást. ő 30 én 22....


Röviden: nem kellettem eléggé...

2011. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Max az egyik fél azt mondja, hogy bejössz neki, de ez biztos, h nincs így. Ha kölcsönös az érzelem, akkor nem hagy ott semmiképpen, akkor sem, ha épp egyedül kényelmesebb lenne. Am meg sztem az önbizalom növelése miatt csinálja ezt mindenki. Hogy érezze, hogy bárkit bármikor megkaphat.
2011. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi srácok. jobb is hogy otthagyott.ritkagáz egy csaj volt. nem is külsőleg hanem belülről nézve.
2011. júl. 22. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!