Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig kell tolerálni és türelemmel lenni egy olyan pasival, akinek én az első vagyok, tehát tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy a barátom(3 hónapja vagyunk együtt) és mondja,hogy szeret és érzem is,mikor vele vagyok érzem is.Az a problémám csak vele,hogy 3-4naponta látom..pedig lehetne sűrűbben és ilyen dolgok vannak,hogy pl: egy hétvégén ők is fent voltak a Balatonnál meg én is(egy településen;nekem a tesómék élnek itt nekik meg nyaralójuk van erre)szóval egy helyen voltunk,de eszébe sem jutott,hogy esetleg lemenjünk együtt strandolnj vagu csak simán találkozzunk..most is ugyanígy Balcsin vagyunk,dolgozunk mindketten,de lenne mód találkozni.Hívtam is,hogy akár ebédre átjöhetne..a válasz:"van kajám"-_- Beszéltem vele erről már kétszer is..legutóbb 1hete..és megint 4napja nem láttam.A hülye smsekeg nem pótolnak semmit.

Kezd egy kicsit elegem lenni,pedig szeretem és mindig türelemmel állok a dolgokhoz,mert tidom,hogy azért nem könnyű.Kezd kicsit az a gondolatom támadni,hogy mindent érezhet csak szerelmet nem,pedig ha ott van mellettem 100%ig azt érzem,mintha szeretne..

Szerintetek most ez mi?!


2011. júl. 23. 10:42
 1/5 A kérdező kommentje:
hú ezt,de "összefoglmaztam":D elnézést a hibákért,telefonról netezem és csak akkor látom egybe,amit írtam,mikor már kint van.:s
2011. júl. 23. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de szerintem picit eltúlzod a dolgot. Nem olyan sok idő az a 3-4 nap. Az sem egészséges ha minden percben együtt vagy valakivel. És ha ezekben a szünetekben még beszéltek is telefonon, smsben, akkor tényleg nem értem mi a baj.
2011. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem azzal van gond, hogy 3-4 naponta látjátok egymást, de ha nem is vágyik többre az szerintem nem normális. Ugyanígy tapasztalatlan barátom van 4 hónapja, de mindig azon gondolkodunk hogy oldjuk meg hogy minél többet találkozzunk. 80 kilométerre lakik, van hogy csak 2-3 órára ér rá de akkor is jön hozzám. Ha egy városban vagyunk biztos hogy találkozunk, stb.

Amit te leírtál az alapján nekem úgy tűnik ő csak kedvel téged, de nem szerelmes, nem vagy igazán fontos neki. Próbáld megbeszélni vele rendesen, mert szerintem te is látod hogy ha ez így megy akkor semmi értelme nincs hogy együtt vagytok mert ő nem akarja igazán.

2011. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát számomra nem normális és nem túl jó,ha csak hetente egyszer vagy max kétszer találkozom a párommal néhány órára.nem azt mondom,hogy minden nap kéne,mert az sok valóban. nem rudom,nekem az,ha esetleg 2naponta váltunk egy két sms-t az nem minősül valami nagy kommunikációnak.mi nem távkapcsolatban vagyunk.számomra ez nem teljesen normális így,de örülök,ha így látod,mert a túlzásból még mindig könnyebb engedni,mint sz*rból várat építeni :)
2011. júl. 23. 11:54
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is az igyekezet hiányzik ebből az egészből,ha nem ér rá az más és érthető,de ilyenről nincs szó.nem fogok futni utána néha néha próbálkozom,de nem erőltetem.még egyszer akkor megpróbálok beszélni vele,lehethogy nem jól közelítettem meg a dolgot.1hete szóba került,hogy így szerintem nincs értelme,nekem legalább is rossz;akkor mondta,hogy megfordult a fejében,hogy talán nem ő kell nekem,de megerősödött benne az,hogy ez nem így van és nem akar szakítani.remélem így is van:)
2011. júl. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!