Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Mit tegyek jövöhét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Mit tegyek jövöhét szombaton?

Figyelt kérdés
neten megismerkedtem egy 26 éves baranyai sráccal .én 15 és csongrádmegyei vagyok .1 évvel ezelött ismerkedtünk meg ! és hát most tartottuk úgy a dolgot ,hogy megprobálhatnánk együtt . de még nem találkoztunk.jövöhét szombaton jön el ! és hát úgy látjuk mindketten helyesnek a dolgok ,hogy bemutatom a szüleimnek és hát apukám aki véleményére sokat adok és nagyon fontos nekem egyik pillanatban biztat másikban pedig vissza fog ! kicsit tartok a szombattól:) mit szolnak a szüleim ? meg az első találkozás! majd biztos jöttök ezzel a majd kihasznál és apakoplexusom van szöveggel de nem tényleg igazán szeretjük egymást!én vagyok apukám pici lánya ,hogy adjam elő neki a dolgot!? terveink arra a napra elöször barátnőmmel találkozás utánna szülőkhöz sztán írny egy nyugis hely csónakázás mindent megbeszélni ! szerintetek jó ötlet? értelmes válaszokat köszi!!!
2011. júl. 23. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Cigány vagy? Ha igen, ha nem én nem ítéllek el, de valamiért azt gondolom nem lesz ennek jó vége. Egy 18 éves egy 26 évessel még... hát... oké, de 15??? Inkább tanulj, sportolj, nem kell neked ilyen idős barát!
2011. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játszál lottót, jokerrel!
2011. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami hasznosat. Pl gyere át, nyírd le a füvet, takarítsd ki a házat, meg főzzél valami finomat...
2011. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!