Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek extra romantikus, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek extra romantikus, vagy alapvető dolgok lennének?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy ez egy "piti" dolog-e, vagy érdemes vele foglalkozni. Sokszor bizonytalan vagyok miatta, és kicsit boldogtalan is.


6 hónapja járunk, nekem legelső kapcsolat. Barátom nem ad semmilyen megerősítést, hogy örül nekem, hogy széppé teszem az életét. Soha nem dicséri meg se a külsőmet, ha csinos vagyok, se emberileg nem dicsér. Nekem ez időnként nagyon hiányzik már...


Szeretek időnként nyíltan beszélni a kapcsolatunkról is, hogy mit jelent nekem, és hogyan érzem benne magam, de ezekhez a dolgokhoz sem tesz hozzá semmit.


Nincsen becézés, "csak úgy puszi", és nem szereti megfogni a kezem az utcán. Azt mondja, ő ilyen típus.


Nem tudom, hogy arról van-e szó, hogy én vagyok egy túl érzékeny, és romantikus ember, vagy a legtöbb kapcsolatban azért megvan a kézen fogva sétálás (a legtöbb párt így látom), és becsúszik időnként egy-egy "hiányoztál", vagy "jó, hogy vagy nekem".


Ha egyébként minden rendben van (rendes, normális fiú, hasonló célok, hasonló értékrend), akkor lehet ezzel a különbözőséggel köztünk fenntartani ezt a kapcsolatot?


Mert tényleg rendes srác, és nagyon szeretem, de ezek a dolgok nekem nagyon hiányoznak... Azt érzem, mivel ezek nincsenek meg, valahogy hiányzik az igazi intimitás a kapcsolatunkból.


Szerintetek? (l, 22)


2011. júl. 23. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek,ezt el kell fogadni...nekem meg a barátnőm ilyen,3 hónapja vagyok vele de ő sem mond semmi ilyesmit amit te is hiányolsz,pedig néha jól esne...
2011. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És te ezt így el tudod fogadni, vagy tudod kezelni a helyzetet?
2011. júl. 23. 21:51
 3/21 A kérdező kommentje:
Én sokszor úgy érzem magam, mintha inkább egy ellenkező nemű barátja lennék csak.
2011. júl. 23. 21:52
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, van, aki ilyen, de neked ezt nem kötelező tűrni. Évek múlva ebbe bele fogsz őrülni és elgondolkodsz, mennyivel jobb lenne egy hozzád való férfivel.
2011. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem bírnék egy ilyen kapcsolatot. Mi folyton bókolunk egymásnak és éreztettük egymással, hogy szeszélyesen szeretjük egymást. De nem nyáladzunk. Na jó, én néha igen, de az is csak a szeretethiányomból adódik. Szóval, tényleg el kell fogadni, hogy "ő egy ilyen típus", de én nem tudnék elfogadni ilyen barátnőt, vagy ha nő lennék ilyen barátot.
2011. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Talán azért nem tudom megítélni rendesen, mert nem volt még hosszú kapcsolatom, így még sosem tapasztaltam, hová fejlődnek a párok 1-2 év után. Nem tudom, hogy ha most nem érzem a részéről a szerelmet, akkor később mi lesz.
2011. júl. 23. 21:55
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát én barátom is rühell minden ilyen "romantikázós" dolgot, de azért ezek tényleg nagyon alapok, még tőle is... :S Én biztos nem bírnám elviselni, vagy csak lelkileg őrlődve... Mondd el neki, hogy te ezekre nagyon vágysz, nagyon fájó érzés lehet, hogy nincsenek ilyenek.

Bár nem hiszem, hogy rosszat jelentene, tényleg vannak ilyen emberek.

20L

2011. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nekem időnként kellenek a szavak is, néha egy-egy szeretlek, vagy hiányoztál, vagy fontos vagy nekem... hogy tudjuk, hányadán is állunk egymással. Hogy érezzem, hogy nem a barátja vagyok, hanem a barátnője.
2011. júl. 23. 21:57
 9/21 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy sokszor ezek miatt úgy érzem, mintha inkább barátjának tekintene. Azt mondja erre, ő nem embere a szavaknak, és a férfiak nem fejezik ki, amit éreznek.
2011. júl. 23. 21:58
 10/21 anonim ***** válasza:
szerintem sem normális ez így! Mi is mindig becézgetjük egymást meg stb és szerintem ez így van a rendjén!
2011. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!