Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzhető le a "zöld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhető le a "zöld szemű szörny"?

Figyelt kérdés
Saját magamon akadok lassan már ki, nem tudom elviselni,ha a barátom bárhova megy, rögtön féltékeny vagyok, mondogatom neki, és elrontja az egész napomat,nem tudok másra koncentrálni.Ha együtt vagyunk,és megnéz valakit, állítása szerint direkt,a reakcióim miatt, elkezdem ütögetni, olyan szinten felidegesít vele, főleg jön a nyár, a lengébb öltőzetű nők...kisebbségi komplexusom van ilyenkor, pedig tudom hülyeség,hisz velem van.Pár perc múlva viszont teljesen lenyugszok,azonban képes vagyok egy nap többször cirkuszolni.Mondta,ha így folytatom elhagy, ezt nem bírja ő. Nem tudom mit tudnék csinálni, hogy fogjam vissza magam.Tudom nincs olyan, hogy egy férfi senkit ne nézzem meg,de azért mégis...Hogyan lehetne mindezt orvosolni?
2009. ápr. 5. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
enis ugyanigy vagyok ezzel :-<
2009. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) csak én már látom rajta, hogy tényleg elege van ebből, hogy miért nem fogom fel ,hogy nem csal,nem is fog.Az egész napunk innentől el van rontva ilyenkor, benne nyomot hagy, és mondja is nem tetszik neki a viselkedésem.
2009. ápr. 5. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bizz magadban és benne is
2009. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magaddal kell megbeszélned, hogy bízol benne. Ha nem megy, és el fog hagyni, jobb lesz? Nem...Akkor?
2009. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szó: ÖNKONTROLL!!!


Illetve pozitív visszacsatolás. Hadd magyarázzam meg. Tudom miről beszélek, mert pontosan ugyanilyen helyzetben voltam, mint te.


Kifogtam egy olyan pasit, akinek hatalmas szabadságvágya van, jól esik neki ha megnézik, és igenis teljesen normális, ha ő is megnéz más nőket, hiszen nem vakult meg. Folyton hisztériáztam, nyaggattam, mindenért kiakadtam, de jelenetet soha nem rendeztem. Világossá tette nekem, hogy nagyon nagyon szeret, de képtelen elviselni, hogy egy nő ennyire birtokolni akarja. Azt mondta nekem, hogy ha nem vagyok képes megbízni benne, akkor egyáltalán nincs is mire építeni, és hogy ha nem fejezem be, rá is szolgál, hogy legyen okom féltékenykedni. Ez talán durvának hangzik, de észhez térített. Nem fenyegetés volt, hanem tények, mert ha folytattam volna, az azt jelenti, hogy tönkremegy a kapcsolat, akkor pedig miért maradt volna velem?


Szóval onnantól kezdve visszafogtam magam, ha hirtelen mérges lettem valamiért, nem szóltam róla, hagytam magam megnyugodni. Utánagondoltam, és rájöttem, hogy ha én kellek neki, akkor nem hagy el valakiért, akit megnéz az utcán, ha meg mégis szembejön valaki, aki szellemi szinten is többet tud nyújt nálam, úgyis mindegy. A hisztéria csak ront a helyzeten.


Szóval az én receptem az volt, hogy nyugton maradtam, SOHA nem rendeztem jelenetet mások előtt, és aludtam egyet a dologra. Ha másnap (vagy órák múlva) is idegesített a dolog, akkor megemlítettem, de nem hőbörögve, "ütlegelve", vagy hasonló heves módon. Normális hangnemben, ahogy az felnőttekhez illik. Az elején nagyon keserves volt, mert az ember hajlamos azt hinni, hogy féltékenykedés nélkül a párja majd elkanászodik, pedig pont hogy nem így van. Kb egy hónap után rájöttem, hogy a kapcsolatunk sokkal békésebb, harmonikusabb lett, és most már eszembe sem jut úgy viselkedni, mint régen.


Szóval ha fontos neked a pasi, akkor uralkodj magadon, meglátod, megéri.

2009. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!