Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most le akar rázni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most le akar rázni? Vagy miért csinálja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete ismerkedek egy lánnyal a mukahelyemen, nekem nagyon szimpatikus, eddig szinte minden nap beszélgettünk egy kicsit. Most egy hétig szabin van, jövő héttől már kicsit máshol folytatja a munkát, így ritkábban láthatom majd. Múlt héten bejelöltem facebookon, visszaigazolt, majd szombaton minden előzmény nélkül letiltott, már nem is tudom ott megtalálni. Egy e-mailt írtam neki, hogy most mi van, erre nem válaszolt. Nem tudom, miért csinálja ezt, így, minden előzmény nélkül, eddig oylan kedves, mosolygós volt. Kezdek beleszeretni, csak még ezt nem mertem mondani neki, így viszont nagyon roszzul esik, hogy ezt tette. Mindenképp tisztázni akarom vele a helyzetet, de most egy hétig várnom,kell, addig viszont mindig ő jhár a fejemben, és nagyon higányzik. Mikor legutóbb beszéltünk, abban maradtunk, hogy még később is beszélgethetünk, keressem nyugodtan. Szerintetek miért tiltott le? Most mit tegyek? Egyébként csak egy szavába kerül, és békénhagyom...
2011. júl. 25. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te szurtad el,hogy nagyon ra voltal szallva.Varnod kellett volna hogy o jeloljon be...Egyebkent ez lett volna az elso baratnod?
2011. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. A facebook nagyon f0s! Van hogy nem tudok beszélni a legjobb haverommal, padig nem is tiltott le!

2. Lehet, hogy megjött neki és ilyenkor f0s kedve van, csak pihenni akar.

3. Lehet, hogy az a baja, hogy sokat p*cs*lsz! HÍVD már el valahova!!!!

2011. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy te! Nem ő baszta el! Miért mit gondolsz? A lánynak kéne hajtania egy fiúra? hagyjuk már!
2011. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most hagyd pár napig, és ne rajongj érte. a lányokat izgatja az, ha egy kicsit "leszarod" őket. de elég az, hogy emberként kezeled őket. = ne rohanj utána. várd meg ameddig vissza megy melózni, vagy ő keres. és ne pánikolj, mert az a hulye döntések melegágya.. :)
2011. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az utolsó komment telitalálat. Azt legalább tudod hogy szingli? lehet, hogy a pasija volt.
2011. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, nincs pasija.

Jól van, várok, de azért hiányzik...

2011. júl. 25. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:

az vagyok, akiét megfogadtad, hogy várj.

tudom hogy hiányzik.. mindenki járt már így. de hidd el, azzal csak magadnak ártasz, ha ráragadsz, mert elijeszted. azt tudom tanácsolni, hogy közben ismerkedj mással is...ez végülis belefér.. csak lefoglalod magad :)

2011. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot:)

amúgy meg jövő héten ha beszélünk, nem is akarom egyből megkérdezni, hanem csak, mintha mi sem történt volna, úgyis lárom majd rajta, hogy viszonyul hozzám. Addig meg csak kibírom valahogy, bár bánt a dolog...

2011. júl. 26. 07:46
 9/11 anonim ***** válasza:

megint én :)

ne bántson :) millió oka lehet ennek. majd ha visszamegy melóba, 1-2 órát várj, aztán "véletlen" találkozz vele, és csinálj úgy mintha semmi se történt volna. ha nem hozza fel, akkor valami más volt

2011. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tényleg sokféle oka lehet... Sajnos már jövőhéttől máshová teszik (közmunkán van itt) úgyhogy csak úgy tudunk találkozni, ha felkeresem...

még egyszer köszi a tanácsokat :) még kort, nemet elárulsz? :)

2011. júl. 26. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!