Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sráccal kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sráccal kapcsolatos kérdés. /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nálam 1 évvel idősebb, de nekem nagyon bejön. Amikor kajálunk mondhatni, hogy állandóan engem bámul, hiszen egy koliban vagyunk. Még nem beszéltem vele, csak köszönünk egymásnak más semmi. Nem tudom mit csináljak, mert helyes, és tetszik is, de sokat bulizik és attól tartok, h olyan típus aki végig megy csak a csajokon és annyi. Mit tehetnék?
2011. júl. 25. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hát egyszerű tudd meg jobban hogy milyen természet. ha te nem az a típus vagy, akin csak végiglehet menni, akkor hagyd a francba és arassa le az ócska ringyókról a trófeát, ha meg olyan vagy, akkor mi a probléma?
2011. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy sokat bulizik nem feltétlen jelenti azt hogy könnyen végig megy a csajokon. Ha egy koliba jártok tuti van közös téma kérdezz tőle valamit utána meg már tudsz vele beszélgetni és talán ő is többet fog mondani egy sziánál. vagy kérd ki a segítségét valamiben :) Sok sikert! ;)
2011. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Claire13 válasza:
szerintem próbáld kicsit jobban megismerni, vagy menj el olyan buliba 1szer 2szer amibe ő is ott van és ismerd meg :) nekem is volt hasonló :D teccett nekem egy fiú, akiről azt híresztelték, hogy minden lánnyal jár aki azt mondja neki hogy szereti meg akkor is ha nem mondja :D és nagyon beleszerettem és aztán megmondtam neki és most leszünk egy évesek... és tudom hogy soha nem csalna meg és nem használna ki :)
2011. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!