Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérdezzek tőle, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Mit kérdezzek tőle, hogy megtudjam szeret-e?

Figyelt kérdés
Van barátom lassan 5 hónapja , miből deríthetem ki szeret-e? nem akarok konkrétan rákérdezni..:/
2011. júl. 25. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezd megtőle hogy jó a seggem?:D
2011. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de amugy mg ha nem akkarod konkrétan tudtára adni az eléggé döcögős lesz mitöbb utalhatol rá de az félreérthető mitöbb lehet ugy jelez vissza hogy az neked is félreértehőt szval nemtudom konkrét jobb lenne még ha nem is konkrétan de valahogy közölni veled az első voltam:D
2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Várd meg míg elhív valami buliba , és kérd meg hogy legyenek ott a barátai is , ha a barátjai előtt ugyan úgy viselkedik mint veled kettesben , semmi para nincs :)
2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már 5 hónapja együtt vagytok, akkor valószínűleg érez irántad valamit, nem?
2011. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondta is h. szeret meg éreztem rajta de 2 hete más az egész ://
2011. júl. 25. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
ha már mondta akkor az elég.majd szól ha változik.:)
2011. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? 13-15?
2011. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17 :)
2011. júl. 26. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!