Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két tűz között? Hogy vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz között? Hogy vagy mit csináljak, ha egyszerűen sehogy sem megy?

Figyelt kérdés
barátommal 1.5 éve vagyunk együtt! nem rég voltunk nyaralni az ő haverjaival.Sejtettem hogy nem álom nyaralás lesz,de mikor már 2 nap eltelt egyre jobban éreztem hogy én nem birok a párom mellet meglenni:Az ötödig napon meg már egyszerűen undorodtam tőle és nem tudom miért? Azt érzem hogy nem az én társam ő! Mindent amit szeretek csinálni azt leszólja,beszólogat,és már mindentől elmegy a kedvem! A nyaralás közepette megismertem a kempingházak tulajának a fiát! Vagyis különösen nem beszéltünk csak úgy mégis felfigyeltem rá. Mikor hazajöttünk a nyaralásból elkezdtünk chaten beszélgetni,és meglepő módon ő is érdeklődött felém,mert hogy látta hogy egyik nap egyedül sétálgattam szomorúan a nyaralásunk alatt. Így kezdtünk el beszélgetni.Igazából tök alap dolgok és máris annyi mindenbe megegyezünk! Szeret motorozni és én is imádok, kereskedelmi suliba járok és ő is e felé szeretne tovább tanulni. Szeret és tud is főzni! És szóba jött már az is hogy majd egyszer én ehetek a főztjéből meg egyebe.... Furcsa de ha vele beszélgetem izgulok és olyan,mintha már régóta ismerném,pedig nem! Mint csináljak? Majd nem 100 km választ el minket. Nem akarom semmibe sem bele élni magam lehet hogy csak bebeszélem magamnak hogy bejövök én is neki? Most mit csináljak? Ne keressem és ne írjak neki egy ideig? De a barátom is itt van nekem aki mellet nem vagyok boldog...
2011. júl. 25. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Akármi is lesz, szakíts a barátoddal... azok alapján, amiket leírtál, nem lesz ez így jó egyikőtöknek sem.
2011. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De neki nagyon jó,mert ő nem vesz észre semmit! Én meg megőrülök mellette! :/
2011. júl. 25. 14:47
 3/6 Zuperapuka ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 Miért?
2011. júl. 25. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek talán mondd el a párodnak, hogy rosszul esik a viselkedése.
2011. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindig azt teszem,de annak nincs értelme hogy én leülök vele beszélgetni és ő végig meg sem szólal! Mit ha magammal beszélgetnék! Utána meg továbbra is úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna! :(
2011. júl. 25. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!