Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is csak leakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak leakar fektetni? :S (továbblent)

Figyelt kérdés
van 1 srác. járni akart velem,és azt mondta hogy csak én kellek neki. de közbe más csajokkal irogat és mesztelen képeket kér tőlük. és megkérdeztem hogy miért csinálja ezt és annyit mondott hogy csakk akkor szokott ilyet csinálni amikor bevan rugva.. de akitől megtudtam hogy ilyen képet kért ő mondta hogy mondta neki a srác hogy de igazából már régóta más csajjal akar járni..
2011. júl. 25. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: bár a fene se tudja én szeretem a barátnőmet, mindig is szerettem de meztelen képeket azért próbáltam szerezni már más lányoktól... :D
2011. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te ismered a srácot, ennyiből nyílván mindenki azt gondolja hogy igen. Viszont a lefektetés meg a járás közt nincs túl nagy különbség. Úgyis felfoghatja a járást valaki hogy minden nap van kit dugni. Erre is jó esély van, ne felejtsük el.
2011. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 selymesnyuszi ***** válasza:

Szerintem főként ezek a mai fiú úgy vannak ezzel a dologgal,hogy amig nem komoly a dolog és mondjuk csak esetleg "hülyíted" addig miért ne nézegethessen más lányokat úgy.Szerintem ezen annyira nem kell parázni,mert nem vagytok együtt.Ha tényleg veled akar lenni bizonyítson.Ha te is vele akarsz lenni akkor mondd neki ez zavar téged és ne csinálja.Aztán ha együtt lesztek és máskor is csinálja akkor gáz van.

Nem kell egy nap után odaadni magad neki és ha akar téged akkor megvárja amig te úgy döntesz itt az ideje a szexnek.Ha meg csak szexet akar akkor nem fogja kivárni ezt az időt.Részemről ez a meglátás

2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy iq harcos lehet a srác, többre ne számíts tőle, mint egy numera. Az életben nem fog komolyan venni.
2011. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Veky ***** válasza:

xD

Dobd azt kész. Én részegen se csinálok ilyet. :)

2011. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!