Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoooook! Ti, hogy oldottáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoooook! Ti, hogy oldottátok, oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátom (4 hónapos) elhívott sátrazni 4 napra és hát hogy is oldjam meg, gondolok itt arra, hogy 4 nap alatt nem tudok majd hajat mosni, sem vasalni meg ilyenek és mit csináljak? Ti,hogy oldottátok meg? Tudom végül is hülyeség, de nem akarom, hogy zsírtól csöpögő hajjal lásson. Szóval?
2011. júl. 25. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4 nap alatt zsírtól csöpög a hajad? tök gáz, vasalsz a pasid jelenlétében übergáz, vidd magaddal a bejárónődet, neked biztos van
2011. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát szar ügy. éppen ezért utálom a sátrazást meg az ilyen nomád cuccokat. vigyél száraz sampont, a semmitől több. a többit pedig át kell vészelni.
2011. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos a barátod? korához képest elég érett lehet ;)
2011. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem nincs bejárónőm és elkényeztetett sem vagyok, egyszerűen nagyon zsírosodik a hajam és nem is az a baj, hogy nem fogok tudni vasalni, hanem, hogy engem is zavar.
2011. júl. 25. 19:54
 5/20 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne sátrazás közben hajat mosni...? attól még, mert "nomád" (nem, krvára nem az), attól még víz van, meg kulturált zuhanyzó stb. meg áram is van, ha a vasalóhoz is ragaszkodsz...
2011. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4 nap alatt annyira nem hiszem hogy be fog zsírosodni, bár én 3 naponta mosok, de ha tényleg semmi lehetőség nincs a hajmosásra, a 4 nap még nem a világ.

egyszerűen felkötöd a hajad, és ha mondjuk a sminked annyiből szokott állni, hogy kihúzod a szemed alul, és szempillaspriálozol, akkor a felkötött hajhoz felül is kihúzod vékonyan a szempillád tövében a szemed, és máris hatásosabb. attól még nem fog otthagyni, hogy nem tudod kivasalni a hajad :)


asszem én is kb 4. hónap után találkoztam először úgy a barátommal, hogy felkötöttem a hajam, és ezerszer jobban tetszett neki úgy, mint kivasalva. szerinte úgy természetesebb. (most 7 hónapja vagyunk együtt.)

2011. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Most nem értem miért kell kötekedni, csak egy lány vagyok, akinek a genetika vagy Isten tudja mi miatt, gyorsabban zsírosodik a haja. Tippeket vártam nem kritikát.
2011. júl. 25. 19:56
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Ennél nagyobb bajod is legyen, nem tudom milyen hajad van de nekem még 1 hét után se zsíros. 19/F
2011. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ja igen a szárazsampon is egy megoldás, én is használok, leginkább, mikor felkötöm a hajam.

Auchanban találsz a hajsamponok, tusfürdők között, kicsi fehér flakonban.

2011. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak akik segíteni akarnak. :)
2011. júl. 25. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!