Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetetlen bnőt találnom, mert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen bnőt találnom, mert?

Figyelt kérdés

Más anyagi körülmények között élek mint mások, s ha meglátják a házat vagy csak ismerősök által informálódnak azonnal megijednek.. de akkor is, ha meglátják a házat és az udvaron parkoló autókat.. ?


Eddig csak kihasználni akartak, de azt nem komálom..


Hogy lehetne kideríteni, hogy egy lány önmagamért szeret nem pedig más miatt ?


2011. júl. 25. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a pénzedért szeret. Ha pénzt kér tőled, hisztizik, szándékosan költi a pénzed, akkor csak az kell neki. Születésnapjára ne drága cuccot vegyél neki szerintem, vagy nem tudom. Barátkozz velük, majd megtudod, hogy ki milyen ember.
2011. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne vidd el magadhoz! Várd meg amíg úgy érzed tényleg érez irántad valamit! Ha eddig megszeretett akkor biztos lehetsz, hogy nem a pénz miatt van veled.
2011. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató válaszokat.. már teljesen belefáradtam az egészbe és el is keseredtem egy picit..


Viszont amikor elhívok egy hölgyet randira, akkor házhoz megyek érte és viszem is a randi végén s gondolkodnak hogy ennyi idősen hogy lehet ilyen autóm, és mindig megkapom a kérdést hogy " Ez a te autód? "..


Már gondolkodtam azon, hogy hazudni fogok és azt mondom nem, csak végre valaki önmagamért szeretne..

2011. júl. 25. 21:10
 4/16 anonim ***** válasza:

Figyelj...

Nem biztos, hogy azért kérdezik, hogy ez a te autód, mert a pénzed kell. Én is örülnék, ha szerelmemnek sok pénze lenne, együtt örülnék vele, de soha nem használnám ki.

Mi lenne ha nem autóval mennél érte, ha ez zavar?

2011. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű! Ne menj ilyen drága autóval! Egyébként szabad kérdeznem hány éves vagy?
2011. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha kicsit messzebb lakik a hölgy, akkor nyilván nem mehetek mással érte. Taxival meg fura lenne szerintem.:)

Sokszor azt érzem, hogy nem irántam érdeklőnek és ez nagyon tud fájni.. nem viselkedek bunkón a csajokkal, de nagyon rosszul érzem akkor magam és szívesen megmondanám ezt.



Persze megkérdezheted, válaszolok is.:P 19éves vagyok.:)

2011. júl. 25. 21:17
 7/16 anonim ***** válasza:
19 évesen még nem feltétlenül kell, hogy legyen autód. Tehát szerintem az első pár randit meg kéne tudni oldani autó nélkül is. Másoknak is megy, nem? Ha ez idő alatt úgy látod, hogy a csaj érdeklődik irántad, akkor utána természetesen már mehetsz autóval. Ezt máshogy nem nagyon tudod megoldani.
2011. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vegyél/vetess egy tök átlagos autót, pl egy G Astrát és azzal menj érte/elé. Nem mondhatja majd, h de gazdag vagy... :)

Próbálj minél többet beszélgetni vele, az se baj ha először virtuálisan zajlik csak, jobban megismer, jobban megszeret(het)i majd az igazi éned. Amikor pedig megtudja, h mi a helyzet, csak a hab lesz a tortán számára. :)

2011. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segítséget.:)


Megfogadom a hasznos tanácsokat, s ezeket jutalmaztam is egy zöld kézzel mindenkinek!:)

2011. júl. 25. 21:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segítettünk :)
2011. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!