Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csábítsam el/mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el/mit tegyek, hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egy csoporttársamról van szó, most leszünk másodévesek. Eleinte senkivel se voltam jóban a csoportból egyáltalán, legalábbis úgy éreztem, aztán egyre több mindenkivel. Ennél a srácnál (nevezzük Pistinek) még nagyon sokáig azt éreztem, hogy nem vagyok neki egyáltalán szimpatikus, és nem tudtunk miről beszélgetni. Aztán többször is voltunk erre-arra a csoporttársakkal, és olyankor már jófejnek találtam, és egyszer elég sokat ittunk, és ugyan nem történt semmi, de történhetett volna, ha hagyom. Szerintem nem menne bele egy komoly kapcsolatba, de talán én se azt akarok tőle. Viszont nagyon izgalmasnak látom őt, egy igazi filmínyenc, színházba is szívesen megy, és külsőre is vonz.

Mielőtt elcseszném, hogy közeledjek/adjam a tudtára, hogy oké?

Vagy legyünk jobban jóban, és inkább kapcsolat legyen belőle? (mert akkor addig meg nem feküdnék le vele)

előre is köszönök minden normális választ, tanácsot:)


2011. júl. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát.. pakold ki az árut:D megfelelő megoldás. Ha meg komoly kapcsolatot akarsz.. akkor is :D
2011. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"...és egyszer elég sokat ittunk, és ugyan nem történt semmi, de történhetett volna, ha hagyom."


Ha csak dugni akarsz, akkor miért nem hagytad magad?

Igaza van az elsőnek. Ha kell valami, akkor tegyél is érte valamit. Rakd ki az árut, mert gondolom ő sem gondolatolvasó.

2011. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem vagyok benne biztos, hogy csak azt akarom!
2011. júl. 26. 09:46
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy meg konkrétan azért nem hagytam magam, mert megvolt :D
2011. júl. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!