Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak? Csak a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Csak a pasim vagy mások is beleférnek? :S

Figyelt kérdés
szal azwan.h van pasim de van 1 másik pasi is,akiwel 1x taliztam de megint akar..deh én nemtudom mitcsináljak,mert szeretem a barátomat,de viszont talizni is jólennea másikkal :/ mitcsináljaak? segitsetek!! vagy esetleg békén hagyok a másiknak végleg!?
2011. júl. 25. 23:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha tudja hogy foglalt vagy akkor minek kellenél neki? Smároltatok ergo megcsaltad a mostani pasid... Akkor mért kellenél neki hisz tudja h vele is megcsinálnád.. = Csak szexre kellesz neki.
2011. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Fkin' bitch :)
2011. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

tegnap 23:46 nak igaza van

csak szexre kellesz neki mond meg a pasidnak hogy megcsaltad nemérdemled meg hogy szeressen ha ezt tetted vele

2011. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Hát ha már csók is volt akkor hogy tudsz úgy aludni hogy ezt tetted a "szerelmeddel"????
2011. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nemtudom.nincs semi bűntudatom ellene h ilyet csináltam..éss már megmondtam a másik pasinak h ennyi volt! inkáb a pasimat választottam,hiába nembiztos h szeretem...de jobb igy nekem
2011. júl. 26. 22:08
 16/18 A kérdező kommentje:
jáh..és tudod kit ribancozz,drága jó édeasanyádat aki megcsinált;)
2011. júl. 26. 22:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Végülis belementél? Mi volt?
2011. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem nem mentem bele semibe,nem találkoztunk!
2011. júl. 26. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!