Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem én a szerelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én a szerelmemet szabadsága után vagy várjam meg, hogy ő jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Elment a drágám szabadságra egy hétre és arra kért, hogy a szabadsága alatt ne hívjam! Én ezt meg is teszem neki, de vasárnap jön haza. Most nem tudom, hogy hívjam én majd vagy ne...
2011. júl. 26. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tessék megmutatni, hogy gerinces férfi a talpán és tessék megmondani a feleségének, hogy szeretője van. Ez után meg tessék felhívni a szeretőjét, és megmondani , hogy nem akar második lenni, döntsön vagy Ön, vagy vége van. Aztán ha úgy alakul, hogy új életet kell kezdeni, akkor tessék megtisztelni mindenkit azzal, hogy őszintének tetszik lenni, és úgy keresni új párt, hogy a régiből ki tetszik lépni.
2011. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez a válasz tetszik. Így teszek, csak legyen erőm hozzá!
2011. aug. 22. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!