Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetném meg a Páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a Páromat szülinapján? Valami különlegeset szeretnék.

Figyelt kérdés
30 éves lesz. Úgy gondolom ez nagy dolog. Sajnos olyan mindkettőnket érintő haláleset volt a közelmúltban, hogy bulit nem szervezek. Valami személyes, kedves ajándékot szeretnék neki adni. Az ára nem számít.(Ezt úgy értem, hogy nem kell hogy drága legyen ahhoz, hogy személyes és Neki értékes legyen, inkább eredeti ötleteket várnék!)
2011. júl. 26. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy szép utazásnál nem is tudnék jobbat. Kicsit kikapcsolnátok a stressz után, pihennétek, együtt lennétek.
2011. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam egy pár napra én is. Csak picibabánk van, vele még annyira nem lehet jönni-menni. Egész nap a szállodában ülnénk.
2011. júl. 26. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Így érthető:-)

Fotó válogatás mamáról/papáról/babáról?:-)

Van egy jó fotós ismerősöm, esetleg "portfólió" mamáról + babáról?

Képkeret, képekkel, vagy fotókönyv/fotóalbum?

Házi sütésű süti, esetleg egy komplett vacsi, addig a nagyi/barátnő babázik a szomszédban?

2011. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Vibrátor??
2011. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arany ékszerbe gravíroztass bele akár fényképet is.

Én házassági évfordulóra nyakláncot kaptam, s medált, amibe a gyermekeim arca van belegravírozva. (persze arany)

2011. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fotókönyvön én is gondolkozok, csak kicsit azzal el vagyok csúszva, azt hiszem. Mármint időban. De ha összekapom magamat, még sikerülhet. Süti alapból lesz, vagyis torta, DVSC logóval,csináltattam ostyalapot a tetejére, de én sütöm majd.

Pár barátot is meghívok, de 10 alatt leszünk, egyrészt a már említett dolgok, és a baba miatt is. Holnap megérdeklődöm egy ékszerésznél a medált, szép ajándéknak tartom. Köszönöm szépen az ötleteket!


A vibrátort nem értem hogy jön ide...de gondolom, csak poénmesternek gondolta magát, aki írta. Köszi, nem nevettünk. Remélem Neked azért azt vesz majd a Kedvesed! :)

2011. júl. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!