Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem gondolkozik semelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem gondolkozik semelyik lány velem kapcsolatban komolyan?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, jóképű fiú vagyok. Nem is vagyokaz a túl rámenős, próbálok picit kedveskedni. Tényleg nem vágyom sokra, csak hogy legyen ki szeressen, átöleljen, vagy kedvesen szóljon hozzám.
2011. júl. 28. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Édes vagy. :) Hány éves vagy?
2011. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hidd el, 1x lesz olyan lány az életedben aki szertni fog tiszta szívből, habár nagyon nehéz az ilyet megtalálni!

Én megtaláltam és örülten szerelmessek vagyunk 1másba, remélem neked is sikerül, sok sikert. :)

És próbálj meg vicces lenni lányok előtt, az általában bejön, és ha jó az ha nem vagy az a rámenős fajta :)

2011. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Próbálok vicces lenni.
2011. júl. 28. 01:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos van valahol olyan lány, aki komolyan gondolná veled. Ne add fel! Van még időd :)
2011. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
18 évesként gondolom nálad nem idősebb csajoknál próbálkozol. Sajnos náluk ez kevésbé menő (nagy általánosságban). De kb. 5%-uknál van esélyed. Azért ne add fel, később benő a fejük lágya!
2011. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mert sajt
2011. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:
nem lehet, hogy csajozósnak tartanak, és ezért úgy gondolják, nem vagy megbízható? nem ismerlek, csak tipp...
2011. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy hiába vagy jóképű, fiatalosnak nézel még ki, így hát tabu vagy nekik.
2011. júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csajozós, összesen eddig 2 barátnőm volt, ésnem megyek oda a lányokhoz.
2011. júl. 28. 01:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan írsz?
2011. júl. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!