Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 17 évesen akarom elvezsitteni a szüzességemet? Vagy ez még hama van? Vagy már késő is? : D bocs a hülye kérdésért de ebben még kezdő vagyok / :

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 17 évesen nem veszíted el a szüzességed, akkor jön az ördög a pokolból és tüzes vasvillával fogja böködni a segged amíg le nem fekszel valakivel.
2011. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem akarni kell, hanem megtenni... várd ki azt az 1 évet :D
2011. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Várd meg a 18-at, ne siess!
2011. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség... nem az számít hány évesen, hanem h kivel... ha vkiben megbízol és vonzódsz hozzá annyira h NEKI ADD A SZÜZESSÉGED, azt már 16 évesen is meg lehet tenni (14-15 évet mondanám én korainak, de az se ritka).

Egyéjszakás kaland helyett normális partnert várni, az érdemes. Meg arra is érdemes gondolni h minél tovább vár az emebr annál nagyobb lesz rajta a nyomás h elveszítse és a végén lehet h a nem megfelelővel fogja...

Akik a 18 éves hülyeségről írnak azoknak üzenem h Júlia is 14 volt Rómeó meg 15, ok ez egy kitalált történet de régen ez egyáltalán nem volt ritka... Ez a 18 év az újabb korok hülyesége ez vezethet a fiatalok egyre erősebb elbutulásához h még 17 évesen is pisisként kezelik őket...

2011. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Mi az, hogy elvezsitteni?

Akkor van HAMA ha még nem tudsz írni...

2011. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elég érdekes következtetés, hogy azért butul el a mai fiatalság, mert nem kúr 14-15 évesen ...

Lehet fordítva gondolom: lelkileg, mentálisan éretlenek az ilyesmire és ez kihatással lesz a késöbi lelki fejlődésükre ...

2011. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az remlik meg, hogy Romeo es Julia elotte ossze is hazasodtak? Eleg meredek 500 evvel ezelotti peldat hozni. A mai fiatalok tobbsege felelotlen es meggondolatlan. Tisztelet a kivetelnek! Kerdezo, annak add a szuzesseget akit szeretsz es tudod hogy o is teged, legyel 17 vagy 27, teljesen mindegy.
2011. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze felelőtlenek, de nem gondoljátok, ez egy öngerjesztő folyamat. Van aki 16-17 évesen képes felelősen gondolkozni vki meg 20-30 évesen se. Azzal h a 18 alattiaktól midnent tiltunk egy nagy gyereknek érzik magukat akik bármit megtehetnek büntetlenül (max anyu lecsesz). Egy 16-17 évest szerintem már inkább egy kis felnőttként kéne kezelni, és nem gyerekként, tanácsokat adni neki, figyelemmel kísérni, de nem tiltani.
2011. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg ez a "mai fiatalok meggondolatlanok".. régen se hiszem, hogy meggondoltabbak voltak, csak ott ha becsúszott egy gyerek, akkor vagy eltussolták, vagy gyorsan összeházasodtak, vagy ha szegény volt a csaj, akkor szopta...
2011. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a vége felé kicsit eltértünk a lényegtől : D

de amúgy elolvastam mindent és kössz mindenkinek ^^

nos hát valaki aztirta, hogy olyannak aggyam a szüzességemet akit szeretek és megbizok benne. és akiről szo van at k*rvára de szeretem és igaz 17 éves vagyok és nem érdekel ha sokan még "kis pisisnek tartanak" tudok szereteni ^^ és tudom mi az hogy valakit szeretni. nos őt szeretem.

éés egy másik kommentelő meg aztirta hogy aki még nem 18 az kisgyerek. mert ha már 1 nappal elmultál 18 akkor máris felnőtt vagy? érdekes xD

ééés még1szer köszönöm az ÉRTELMES válaszokat ^^

2011. júl. 29. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!