Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy lépjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy lépjen végre?

Figyelt kérdés

van egy lány aki nagyon bejön vagyis oly annyira ha minden jól megy akkor majd akar feleségül is vennem 22f 23L

- a lánnyal jól egyezünk és kedvel is és önmagamat kedveli

az lenne a kérdés , hogyan viselkedjek úgy , hogy abból valóban kiderüljön , hogy mennyire szeretem és ,hogy menyire fontos nekem , meg hogy biztosában van mellettem meg hasonlok

nekem még nem volt barátnőm , de neki van egy barátja akivel állítólag nem a legjobban mennek a dolgok


es meg itt egy link több infoval egy másik kérdéstől


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


jah és a múltkor meg volt egy olyan kijelentése , hogy nem az a probléma , hogy nem akarna engem hanem hogy van barátja.....

aki mellet nem tudja , hogy megszokásból van meg mindig vagy mert szereti

ezt nem írtam ott ahova mutat a link ...


2011. júl. 28. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, ezek biztató jelek, h a csaj is oda van érted! Csak kicsit még várnod kell!:) Továbbra is beszélj vele sokat, h érezze, h nem feledkeztél meg róla, h rád mindig számíthat,segíts neki ahol csak tudsz!:) Mivel a csaj kapcsolata ellaposodott, ezért biztosan lépni fog, és neked ez a lépés csak jó lesz!:) Sok szerencsét!(: 17/L
2011. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. júl. 28. 17:55
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg ha túl sokat vagy vele, amíg barátja van és mindenben támogatod, akkor lassanként belekerülsz a barát kategóriába. Ez nálam megtörtént, pedig nagyon oda voltam a csajért...
2011. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha térdhajlaton rúgod, tuti h előre fog lépni néhányat, de egyet biztos
2011. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!