Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiú vagyok, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok, és nem egyszer úgy érzem, hogy nincs esélyem a korom beli lányoknál, mért van ez?

Figyelt kérdés

Minden 14-16 éves lány 18-24 éves pasikat néz ki magának, én meg nem kellek senkinek.



16F


2011. júl. 28. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
azért mert ők érettebbek úgymond..nem "amiatt" keressük őket, de én is 16 vagyok, barátom 19 és biztonságban érzem magam mellette, és elég gyakran a 16 , akár a 17 éves fiúk is éretlenek a lányokhoz..persze azokhoz a lányokhoz, akik nem kis bolond ribik, de ha te érettebb tipus vagy, és jó lányt fogsz ki, tuti siker ;)
2011. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

A fiú később érik, mint a lány, alap h idősebbet keresnek! Javaslom a 13-14 korosztályt!

Ja és öltözz Fluornak, mert őt nagyon szereti ez a korosztály!

2011. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
fiubol is van erettebb csak a lanyok nagy robbsege ezt nem tudja felfogni ezert a nagyobb farokra hajtanak, keress egy normalis lanyt aki nem ilyen, vagy egy fiatalabbat
2011. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Így van mert a lányok "érettebbek".

(Értsd: náluk menőbb felnőttekkel coffosra rakatni magukat)

2011. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. Én 15 éves lány vagyok. Az tényleg tény, hogy a legtöbb korombeli fiú túl éretlen egy komolyabb kapcsolathoz. Engem nem érdekelnek az idősebb fiúk/férfiak, viszont a legtöbb tizenéves tényleg nem ér el egy bizonyos szellemi szintet, ami szükséges lenne egy kapcsolathoz... Szóval én tengődök inkább magamban.:)
2011. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem a volt barátom 16éves volt ő meg egy idősebb lány miatt szakított velem szóval jelenleg én is azt érzem hogy nem kellek senkinekl szóval kitartás :S csak meg kell találni a megfelelő lányt... 16/L
2011. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnos lányok a legtöbb 18-20 év körüli fiú sem érettebb, csupán jobban értenek ahhoz, hogy hogyan beszéljék le rólatok a bugyit 1-2 kósza kufircért. :) Have fun....
2011. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
érdekes 17 leszek, 15 voltam mikor összejöttünk..másfél évig nemlehet áltatni..
2011. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
csak én gondolom úgy, hogy a lányok és fiúk is egyaránt éretlenek az előbb leírt korosztályban? mindenki azzal jön, hogy a lányok hamarabb érnek, egy nagy lófaszt, azok is ugyanolyan hülyék ennyi idősen, némelyik még talán hülyébb is, tisztelet a kivételnek
2011. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

lol fight:DDDDD

Ám keress fiatalabbakat,úgysem fogsz 15-16évesekkel összejönni,20évesekkel vannak mind,keress 12-13éveseket..1szerűű..

hiddel,ez igy van

2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!