Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség az ölelés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség az ölelés és az ölelkezés között?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sok különbség nincsen. :D Max annyi szerintem, hogy ha megölelek valakit akkor csak gyorsan átkarolom és ennyi, ha viszont ölelkezek akkor hosszabb ideig tart, akár percekig. :)
2011. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 axdsc ***** válasza:
100%

ölelés -> 1db ölelés

ölelkezés -> hosszantartó, sok ölelés

2011. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ölelsz vlkit akkor csak te öleled


ha ölelkezel valakivel, akkor nyílván ő is megölelt téged..

2011. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az időtartam, részletek és a helyzet.

Az ölelés valamivel rövidebb, mélyebb, míg amikor ölelkezünk, az talán hosszabb ideig tart. Viszont akkor az gyengédebb, néha lazább, nem egy mozdulat, hanem mozdulatok sorozata, olyanoké is, amiben nincs meg ez a "karjaimmal átfoglak" vagy csak részleteiben. Az ölelkezésben nálam benne van az is, hogy megsimogatom a vállát, hátát, kicsit hátrébb húzódok, aztán visszatérek.. egy csók, egy puszi a szájára vagy akár a nyakára.

Úgy is mondhatnám, hogy barátokkal, jó haverokkal megöleljük egymást, akit mélyen szeretek (és mondjuk ő is engem viszont), például szerelemmel, ott ölelkezni is szoktam.

Illetve barátilag is ölelkezem, ha pl. nagy baj, krízishelyzet van és nyugtatásnak szánom, 100%.


De igazából... mindegy.

2011. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ölelés = megölelsz valakit


ölelkezés = ölelés és csókolózás egyben :D


nálam ezt jelenti! :)

2011. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii(Y);D
2011. júl. 31. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!