Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a pasim szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a pasim szexelni?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Elég ritkán kezdeményez. Szerintem nem kellene hogy ott tartsunk hogy 3 hete nem szexeltünk. Mi lehet a baj?
2011. júl. 31. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezned, mert nagyon sok oka lehet. Lehet az is, hogy más nőt akar, az is lehet, hogy lelki gondjai vannak. STb.. Nagyoonsok féle dolog határozza meg az ember érdeklődését a szex iránt. Kérdezd meg tőle, ha hirtelen zavarba jön meg Stb.. Akkor sztem mást akar már.. :/
2011. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg miért nem kérdezed meg tőle?

Így elég nehéz válaszolni, akármi lehet.


Pár eshetőség:


-Van vkije.

-Megjelentek piros foltok a makkján és nem akar megfertőzni, bár még ő sem tudja mik azok

-Rossz veled a szex

-Egyszerűen nincs kedve hozzá?

-Rájött hogy meleg

-Fáradt

-Megbántottad vmivel

-Stb...

2011. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mégis honnan tudjuk, hogy mi a baja? Nem te élsz vele másfél éve? Miért nem kérdezed meg?

A második szépen leírta a lehetőségeket. EZek közül lehet valami, vagy pedig teljesen más baja van. Nem tudjuk.

2011. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze beszéltünk róla, veszekedés lett a vége. Vagy azt mondja hogy fáradt, vagy miért akarok akkor szexelni amikor már aludni kellene. De azt is mondta már hogy rosszul kezdeményezek. Nem értem őt. Szerintem nem kíván már.
2011. júl. 31. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, nem szeret, csak nem mer elhagyni, de férfinak semmiképpen nem nevezném az ilyet. Te meg gondolom hetero vagy. :)
2011. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok minden gond lehet, erre érdemleges választ nem itt fogsz kapni, hanem tőle.

Hány évesek vagytok? Milyen a kapcsolatotok háttere? Őszinték vagytok egymással? Vannak anyagi, vagy egyéb más gondjaitok? Nem lehet, hogy pl. nyomasztja őt valami? Munkahelyén minden rendben? Szeretitek egymást? Élvezi a szexet veled? Szokót eljárni barátokkal sörözni, vagy ilyenek? Gondolod megcsalhat, van valakije? Megbántottad valamivel? Bíztok egymásba? Mennyire ingoványos a kapcsolat?

Mit mondott, miért kezdeményezel rosszul? Meglátásod szerint, valóban fáradt, vagy ez csak egy ürügy? Sokszor láttam már, hogy kívülálló dolgok teljesen felemésztenek egy kapcsolatot. Amikor férjemmel nem tudtuk fizetni lakáshitelünket, megállás nélkül dolgoztunk, a gyermekünk iskoláztatását nem tudtuk megoldani, alább hagyott a libidóm. Egész nap azon gondolkodtam, vajon mikor jönnek a behajtok. A férjem azt hitte már nem szeretem,vagy megcsalom, számon is kért, végül megtudtuk beszélni a dolgot.

2011. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megbeszéltük a dolgot a párommal. Úgy tűnik győzött a stressz. Remélem nem rontja tovább a kapcsolatunkat.
2011. aug. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!