Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok igaz ez hogy az ellenté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok igaz ez hogy az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen:) Általában
2011. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
Igen. Nem izgalmas valaki olyannal együtt lenni akivel állandóan ugyan azt csináljátok, ugyan azokat a dolgokat szeretitek. Egy idő után lapos lesz az egész kapcsolat. Kell néha egy kis tűz meg ellentétek. És sokkal izgalmasabb dolgokat csinálhattok együtt mivel olyanokat is kipróbálhatsz amit te sosem csináltál de a párod szereti :)
2011. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ha 50%ban hasonlóak vagytok, de 50%ban különböztök.

A hasonlóság kell, hogy legyen bennetek valami közös, amit mond a ketten szerettek és szívesen csináltok együtt.

És a különbség is kell, hogy legyen valami meglepő, valami új, amire nem számítottál. És néha mindenkinek szüksége van magányra, kellenek olyan dolgok, amit a párod nélkül is tudsz csinálni, és élvezed is.

2011. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem igaz. Legalábbis én esetemben. Én inkább egy csendes lány vagyok. kicsit magamnak való. szeretek egyedül lenni. előbb olvasgatok mint bulizok. a barátom viszont bulizós. haverkodós. társasági ember. olyan deszkás. ;) és nagyon élvezem amikor vele lehetek. mindig mondd valami újat. vagy éppen mutat valami újat. persze van bennünk közös is. de inkább különbözünk. :)
2011. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen a fiú és a lány :D
2011. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
iigeen :) én is így gondoltam
2011. aug. 1. 19:34
 7/7 Lia99 ***** válasza:
Szerintem teljesen.Vgayis és és a barátom teljesen mások vagyunk,mégis nagyon szeretjük egymmást. 19/L
2011. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!