Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nagyon oda vagyok érte. Írjak neki egy utolsó emailt, amiben minden "érzésemet" bevallom? Vagy azzal már nagyon lejáratom magam?

Figyelt kérdés
Történet: Van egy srác akivel egy kerületben lakunk megkeresett iwiwen, emaileztünk smseztünk. Aztán egyszer csak nem válaszolt, rá egy hónapra ismét felkeresett mikor már elfelejtettem. Jókat smseztünk esténkét, előkerültek a komoly érzelmes témák, majd a szex felé terelődtek az smseink. És egyszer csak nem válaszolt többet. Ennek már 3 napja. És nem reagál semmire. Bőven 30 felett van, én 27 vagyok tetszik nekem, barátnője nincs és évek óta nem is volt, talán komoly soha, nem is az a tipikus csélcsap nőcsábász. Elmondta hogy azért nincs neki senkije mert a munka melett nem fér bele az életébe. De 35 évesen azért már csak akar valami komoly kapcsolatot nem? Vagy egyáltalán minek keresett meg? Mit tegyek? Annyira rosszul esik, hogy nem ír, olyan űr van bennem. Szerelmes nem lehetek ,de akkor sem tudom kiverni a fejemből :( Mit kéne tennem?
2011. aug. 2. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit más, de azért hasonló cipőben járok... Azért arra ne vess követ, hogy komoly kapcsolatot akar csak a kora miatt. Vannak férfiak akiknek ez egyáltalán nem fontos. Hogy miért tűnt el? Passz! Talán várj még egy-két napot és valami poénos témával írj rá még egy üzit. Ha nem jelentkezik, ne hajtsd magad tovább! Tudom, hogy nehéz... elvonási tünetek.
2011. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Várj pár napot, hátha csak nem tud írni (elfoglalt, elutazott stb..)

Majd később írj neki, de ne támad le az "érzéseiddel"!!

2011. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem írnék neki. Várd meg míg esetleg jelentkezik. Ha jelentkezik finoman rá kérdezhetsz, hogy mi történt az utóbbi időben.
2011. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki, hogy zavar, hogy nem válaszol, hiányzik és jó lenne, ha tudnátok beszélni szeméyesen.. úgy jobb lenne, mint emailben leírni, hogy szereted
2011. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!