Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-21 éves lányok! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-21 éves lányok! Mennyi idő után várjátok el egy pasitól a szexet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én már olyannal is találkoztam, aki azt mondta túl korán akarom 2 hónap után...Ki mikor érzi ideálisnak? egyáltalán elvárja? Mi az az idő ami már soknak számít a várással?
2011. aug. 2. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
embertől függ... mármint attól hogy mennyire vonzódom hozzá...én a párommal 4 nap után feküdtem le, de azóta is együtt vagyunk(6 hónap) de volt akinél hónapokat vártam...
2011. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél változó....ezt nem lehet megmondani. Valaki már "alapnak" érzi a 2 hetet is. Nekem pl 2-3 hónap :) Vagy amikor érzem már hogy ismerem őt annyira,hogy biztos nem csak a szexet akarja.
2011. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kialakult közöttünk a bizalom. Én nem tudnék lefeküdni egy pasival, amíg nem érzem azt, hogy maximálisan megbízhatok benne. Csak úgy tudok együtt lenni bárkivel is, ha tudom, hogy vigyáz rám, szeret, és bízhatok benne. Ha ez a bizalom 2 hét alatt megvan, és neki is igénye van a testi kapcsolatra, akkor elég a 2 hét. Ha 4 hónap kell hozzá, akkor 4 hónap. Nálam ez a mérce.
2011. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Nálam is a bizalom a mérce,de szerintem ha nem alakul ki 1 hónap alatt, akkor nem lesz az egészből semmi.
2011. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem is változó. Nálam mondjuk 1 hónap a minimum. Viszont ha túl sokat vársz, az se jó. Ha már úgy érzed elég közel kerültetek egymáshoz és a lányon is úgy látod, próbálkozz be nyugodtan, különben megeshet, hogy azt hiszi, valami baj van, vagy egyszerűen ráun a várakozásra... azért mondom ezt, mert velem már megesett. :)
2011. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem bánt ez a szó, hogy "elvár". Ha egy lány ELVÁRJA a szexet a pasitól, akkor ezt a lányt ott kell hagyni. A szex nem olyasmi, ami JÁR A LÁNYNAK ALANYI JOGON. Tudjátok, már csak azért se tetszik ez a követelőzés, mert egy fiúnak néha rengeteget kell várnia egy lányra és egy rossz szót nem szólhat - akkor bizony a lányok se követelőzzenek.
2011. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Mi az, hogy nem jár?

Mégis miért ne járna? A víz is jár, ha szomjas vagyok, ez is egy szükséglet.

Nem pénzről beszélünk és nem vagyonról, nem arról, ami másé, hanem érzelmeken alapuló testiségről.

Bár aki így áll hozzá, az tényleg inkább szakítson velem.

2011. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem "jár" mert ez követelőzést jelent.
2011. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez sok dologtól függ, mióta ismertem mielőtt összejöttünk, mennyi időt töltünk együtt, mennyire bízom meg benne... de azért szerintem egy hónapon belül normális, ha van szex. 20l
2011. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem a 2 hónap akkor reális, ha tényleg sokat voltatok együtt, és már ismeritek egymás gyengéit.. :) L/19
2011. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!