Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem tecik egy fiu akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tecik egy fiu akivel eleg jol megvagyunk de én töbet érzek iranta.17 éves vagyok ö meg 23 mit tegyek elhalgasam vagy lépjek dehogy?

Figyelt kérdés
Félek h még a barátságát is elveszitem ha megtudja töbet érzek iránta.koxi a valaszokat.nagyon fontos nekem
2011. aug. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld mozdulatokkal, testbeszéddel lassan jelezni. Azaz viselkedj vele máshogy. De nem úgy, hogy lesmárolod, nem így értem.

Figyeld a reakciót. Közel enged magához? Milyen az arckifejezése ha felveszed vele a szemkontaktust?

2011. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg fontos, hogy tanulj meg írni normálisan.

Ezt ne vedd bántásnak.

Ha te ilyen dolgoktól aggódsz, hogy a barátságát is elveszíted, nem való neked egy kapcsolat. Nehogy már te legyél a rabszolga. Jobb örökre titokban élni? Akkor már válaszoltál is magadnak.

2011. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha már többet érzel, akkor a barátságnak előbb utóbb úgyis vége. szóval nincs vesztenivalód
2011. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan közeledj felé, van ezer kisebb praktika ha úgy érzed belefér. Kérdezd meg a barátait is (ha van értelmesebb), hogy szerintük bejössz-e neki. Nem a válaszuk a fontos persze, hanem az, hogy visszamondják neki, hogy érdeklődsz.


Én 14 voltam amikor egyszerűen nem vettem észre egy lány jelzéseit és egyszerűen megkérdezte, hogy bírom-e őt. (előtte karomba vettem, átöleltem többször, de nem is mertem remélni, hogy én bejövök neki) Azt mondtam, hogy már vártam, hogy végre megkérdezed és csókolóztunk. Így válaszoltam :)

2011. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zumidubarága válasza:
100%
Szerintem, ha rendesen bejársz a nyelvtanórákra, és megtanulsz magyarul írni, akkor például nem fog harsányan kiröhögni, ha ráírsz msn-en. Szerintem.
2011. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!