Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot készítsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot készítsek a barátomnak? Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Szoval.. a barátom és én 10 hónapja lesz hogy együtt járunk.Nem szoktunk hónapfordulókat ünnepelni mert szerintem elég "gyerekes" dolog(bocsi akit ezzel megbántok), de ő most mégis készül valami meglepetéssel.Ezért arra gondoltam, hogy készítek valamit neki.Sütit meg tortát már elég sokszor kapott tőlem, így valami más dologra gondoltam.Szerintetek mi legyen az?Ha van valami jó és könnyen elkészíthető ötletetek akkor légyszi írjátok le.Csak értelmes válaszokat szeretnék!:)
2011. aug. 4. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
lepd meg vacsival :))
2011. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy olyan használati dologra mint pl. (párna,bögre,naptár,póló,bármi egyéb) közös fényképet nyomtatni és azt adni neki.Vagy ha van elég képed egy fotóalbumot,aminek a nyitó oldalára azt írnád "Köszönöm a 10 hónapot" vagy bla-bla és a sok közös képeitek,ha esetleg emlékszem rájuk konkrétan,akkor hozzá egy kis kísérő szöveget.) én ennek nagyon örülnék,vagy van még 1,egy olyan dvd lemezt írni,amin szintén képeitek vannak,vagy csak a tied és alá valami aranyos zenét Windows Movie Maker-rel meg lehet csinálni
2011. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, köszi :D Írhattok ha még vannak hasonlók :)
2011. aug. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!