Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan javíthatnánk a kommunik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnánk a kommunikációnkon?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem hajlandó beszélni, így mindig csak én kérdezgetem és beszélek valamiről. Ez nem is lenne olyan nagy gond, csak hogy csendes típus vagyok, emiatt 1perc beszéd is nehezemre esik (aki hasonló személyiség megérti), de most 10-12órákat kell, hogy elkerüljem a kínos csendet míg együtt vagyunk. Cserébe teljesíti minden intim kívánságom...DE akkor is fontos a normális társalgás.

Régebben direkt nagy dumás lányokkal jártam, bár ők is inkább engem hallgattak, mert: "úgy szeretem amikor beszélsz", "annyira cuki hangod van" stb.


2011. aug. 4. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

látod, lehet hogy ezzel van a baj

mert cuki a kiskutyám

cuki max egy kötsög lehet, akit egy másik kan éppen befedez, és annyit mond a csődör, hogy cukikám

te mi vagy? cuki kuki?

2011. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert te a látensh*mokos haverjaiddal így becézitek egymást egy lány szájából mást jelent a cuki szó főleg ha még fiatalabb korunkban hangzott el.
2011. aug. 4. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináljatok közös programokat,kiránduljatok,járjatok koncertekre, hívjatok össze egy baráti társaságot és állatkodjatok. Minél több a közös élmény,annál több témát fogtok találni. :)
2011. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!