Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak-e itt barna, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e itt barna, illetve fekete hajú és emellett barna szemű vékony lányok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom a barna szemű, sötétebb hajú vékony lányokat, főleg ha még édes mosollyal és szép arcocskával is rendelkeznek.


Felmérem, hogy vannak-e ezen az oldalon a fentieknek megfelelő lányok és hányan, úgyhogy kérlek írjatok csajok!


21/F


2011. aug. 4. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nagyon gáz vagy:D
2011. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nem,nincs egyse...
2011. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

barna szemem van és fekete hajam.

de egy partravetettbálna vagyok.

2011. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösznömöm, jól esik az elismerés! :D
2011. aug. 4. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést!!!:)
2011. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én barna hajú, barna szemű vagyok, és eléggé vékony is.:)

De túl fiatal vagyok hozzád. 16/L

2011. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress a putriban, ott az első két kikötésre biztos találsz alanyt...
2011. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj kedves kérdező, hogy túlságosan is materialista vagy. Le kell még húznod pár életet ezen a földön, hogy ráébredj, ezek a külső tulajdonságok csak felszínesek. Jobb esetben ez a felismerés megtörténhet pár év múlva is, sok-sok csalódás után. Az igazi értékeket nem biztos, hogy egy ilyen külsejű hölgyben fogod megtalálni. Persze, minden megtörténhet, még annak az ellenkezője is. Nem sértegetni akartalak, csak elmondtam a véleményem. Ettől függetlenül drukkolok neked, hogy találj egy ilyen lányt, és értékeket is láss benne!


29/F

2011. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59


Köszönöm szépen!

2011. aug. 4. 19:09
 10/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:50


Ugyan már! :D Mi vagyok én, vénember?! :D


Szerintem a kor nem lehet akadály egy kapcsolatban. Ha két ember igazán szereti egymást, akkor nehogy már pár év választja szét őket!


Egyébként is fiatalos vagyok még így is, 15-16-nak szoktak gondolni első látásra! :)

2011. aug. 4. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!