Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok miért a magas srácokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért a magas srácokat szeretitek?

Figyelt kérdés
mindig látok egy bombanőt de utána meglátom a pasiját és 2 m-res
2011. aug. 4. 20:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Mert akkor az ilyen putricsövedék kis férgek, mint amilyen te is vagy, nem mennek oda.;D
2011. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
besz.optad 187 cm-er vagyok és van is csajom és nem az a kérdés hogy nekem szánom hanem miért? Én szerencsés voltam.
2011. aug. 4. 20:07
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
a válasz egyszerű, azért mert biztonságban érzik magukat a magasak mellett
2011. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mit sír a szád-.-
2011. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én kivétel vagyok,nem szeretem a magas pasikat.rosszul érezném magam ha a pasim túl magas lenne hozzám.én 165 centi vagyok,pasim meg max 175 centi,de pontosan nem tudom.
2011. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Elég kevés 2 méteres ember él a földön úgyhogy nem hiszem ,hogy "mindig" látsz ilyen párokat :D Amúgy! FONTOS! Csak mondom. Nem a magasságba szeretnek vagy zúgnak bele valószínűleg ,de ez egy elég nagy előny ha mondjuk még jóképű meg magas is. Pl: Hugh Jackman. Egyébként tényleg jobban biztonságba érzik magukat egy 190-es ember melett mint mondjuk egy náluk kisebb férfival. bocs de ez az igazság. Viszont Mike Tysonba nem hiszem hogy a bombanők 2 méteres palijai bele mernének kötni anank ellenére hogy 177 cm. Vagy ott van Scott Adkins (Vitathatatlanból Boyka) akibe szintén ép eszű ember nem kötne bele. Ő is 180 alatt van.

EGyébként a normál magasságú vagy alacsonyabb embereknek is lehet jó nőjük hát Johnny Depp meg Robert Downey Jr. is milyen alacsonyak és mégis omlanak utánuk a nők. És még egy sor példát tudnék mondani a közvetlen környezetemből aki 180- alatti és csak úgy futnak utánna.

2011. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A kisugárzástól függ minden.
2011. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Akkor is előnyben vannak a magasabbak férfiak. Megmondom miért is.


1. A magasságuk ezeknek a férfiaknak nagyobb önbizalmat, határozottságot, önbecsülést, bátorságot ad.


2. A magas férfiakra jobban felfigyelnek a férfiak, mert bennük egy erős, védő társat látnak, aki megvédi őket bármitől nagy termete miatt.


3. Az alacsonyabb férfiak sosem érzik magukat olyan erősnek, hogy egy magasabb férfiba belekössenek.


Minden az magasabb férfiak előnyére válik.


Én meg semmit sem érek a 165 cm-es magasságommal, hiába vagyok izmos, még így sem vesznek észre. Bár lehet a pofám nem tetszik nekik. Azon változtatni nem lehet, nincs pénzem plasztikára.

2011. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Egyrészt Hugh Jackman mióta magas? 175-180cm a pali, másrészt meg Jhony Depp mióta alacsony?Ő 175cm, átlagosak szerintem.Ne írjunk már hülyeségeket.
2011. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

*javítás:


2. A magas férfiakra jobban felfigyelnek a NŐK, mert bennük egy erős, védő társat látnak, aki megvédi őket bármitől nagy termete miatt.

2011. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!