Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha nektek ilyet írna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nektek ilyet írna a barátnőtök tetszene?

Figyelt kérdés

Tudom hüly kérdés,elég tapasztalt nő vagyok,de amit írtam neki engem is elvakított:)

Nem mutatja hogy szeret,rideg és számító de én akkor is szertem..Elég sok rossz dolog áll a kapcsolatunk mögött de kb 3 perccel ezelőtt ezt írtam neki:)

Ja és elhagyott már 7x és én sírtam vissza,mondván hogy nem bízik bennem de eszem ágában sincs megcsalni,és kissebségi komplexusa van,és ezért nagyon de nagyon féltékeny.Tudom hogy ez most nem jön ide,de le kellett írnom:D


örülök annak hogy vagy nekem,örülök annak(úgy ahogy) szeretsz,örülök annak hogy szerethetlek,és örülök annak hogy minden reggel és este arra kelek és fekszem hogy tudom hogy vagy nekem!!

Annyit írt rá hogy "Szeretlek!

szeretem és boldog akarok vele lenni!Folyamatosan a levegőbe beszél,olyan dolgokat amivel megbánt és megsért,és mindig szívja a vérem,és nem bírja abba hagyni:):):'(


2011. aug. 4. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem gondold át.. nehogy aztán késő legyen!! Lehet hogy szereted.. de megéri?
2011. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik hülyének nem tetszene?

Amúgy nem bírom az ilyen önsajnáltató köcsögöket, már elnézést, hogy ilyen szóval illetem a barátod. Nekem is van valamilyen szinten kisebbségi komplexusom az egomból fakadóan, féltékeny típus is vagyok, de ezt visszafojtom a barátnőm előtt, mert nekem az a fontos, hogy ő boldog legyen, nem az, hogy ott sírjak az ölében és elmondjam neki, milyen szar életem is van.

2011. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Folyamatosan a levegőbe beszél,olyan dolgokat amivel megbánt és megsért,és mindig szívja a vérem,és nem bírja abba hagyni:):):'("

Ha tapasztalt lennél, nem írtál volna ilyen verset ilyen előzmények után.

Persze, tetszene, ha a barátnőm ilyet írna, de én valóban szeretem.

2011. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó tudom igazatok van,de amit ő 25 év alatt megszokott nem tudom 7 hónap alatt megváltoztatni,olyan mint egy csiszolatlan gyémánt!!Egyszerűen sokszor annyi gógija nincs mint egy 5 évesnek,és utánna kap észbe:S:)
2011. aug. 5. 00:01
 5/9 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy elmondása szerint,a volt nőjei tették ilyenné...És ezek szerint én szívom meg.Tudom hogy idő kell neki hogy felfogja és megértse én tényleg szeretem.
2011. aug. 5. 00:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a volt nője duma ismerős,erre fogják a pasik,h ha egy k*csögök.Vigyázz az ilyennel.Alattomos férgek,és sunyiba csalnak.
2011. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Rájöttem hogy,milyenek ezek:):(
2011. aug. 5. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom.:( Mi történt?Tényleg csal?Utolsó.
2011. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem,nem csal,ebben biztos vagyok.

Csak tudod a viselkedése elviselhetetlen.Majd le fogom neked írni bővebben!

2011. aug. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!