Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettszik egy fiú és eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik egy fiú és eléggé közel lakik hozzám. Arrafelé szeretnék biciklizni, de szerintem ez feltünő lenne. Mit találjak ki hogy minek mennyek arra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Miért ne biciklizhetnél arra? Talán tudja, hogy tepersz utána?


Ha már arra jársz és találkszol vele, akkor el is hívhatnád, legalább nem unatkoznál az udvaron.

2011. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te arra mész, még nem kell kitalálnod semmit sem. Vagy hogy gondoltad? Hol lakik ez a gyerek? A kertjükbe akarsz bemenni biciklizni??

Hány évesek vagytok amúgy?

2011. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha én előttem egy csaj 26* elbiciklizik akkor se jutna eszembe, hogy azért megy itt el mert bejövök neki. Szóval szerintem nyugodtan menyél el arra.
2011. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Tudod az emberek erre-arra is biciklizhetnek csak úgy.
2011. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ő 14 én 12,,,na mindegy ti nem értitek,,elég kozel lakik hozzám. és ahogy megyek arra, onnan még megy egy nagyon rovid út, és nincs ott senki akihez beugorhatnék vagy valami...:(
2011. aug. 6. 19:07
 6/23 A kérdező kommentje:
ja és én is tettszek neki
2011. aug. 6. 19:08
 7/23 anonim ***** válasza:
De miért kellene beugranod?? Neked most éppen erre volt kedved menni és kész. Ha véletlen pedig feltűnne neki, örülj neki.
2011. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
MERT ÁLTALÁBAN A FIÚK MENNEK A LÁNYOK UTÁN!!!!!
2011. aug. 6. 19:13
 9/23 anonim ***** válasza:

te nem vágod!


Te csak arra bicikliztél ,ebben mi az égő? Talán bele lát a fejedbe?


Egy kicsit még fiatal vagy, hogy fogd a lényeget.

2011. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
de légyszives, én otleteket kérek!
2011. aug. 6. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!