Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet miért zavarja az, hogy amikor zuhanyzik akkor csatlakozom hozzá? , vagy ha nézni akarom őt pisilés közben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 06:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
...mert mindkettő intim dolog, főleg a pisilés.Már ne haragudj, ennél illetlenebbet nem sokat tudok. Nagyfokú neveletlenségre vall a másik embert szüksége végzése közben zavarni, még akkor is, ha együtt éltek.
2011. aug. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert ilyenkor a nőnek nem a szex jár az eszében.Főleg nem pisiléskor.Te viszont szexuális tárgyként tekintesz rá,még a testi szükségének végzésekor is.Ez zavarja.
2011. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
szarás közben nem vagy rá kíváncsi?
2011. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kakilás közben is megnézném, szerintem ha együtt vagyunk nem kéne egymás előtt rejtegetni a testünket.
2011. aug. 7. 07:36
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Nekem párszor már megengedte a lány,hogy nézzem pisilés közben.Szerintem nagyon izgató.Többször eggyütt is fürdünk a kádban és abban sincs semmi rossz,hisz egymáséi vagyunk és miért nem láthat mindent a nő hisz ővé a testem.
2011. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
úristen ku*va undorító :||| (nn)
2011. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 dandalé válasza:
87%
Te szereted mikor a csajod benyit és nézi ahogy sz*rsz?
2011. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

zuhanyozni hatékonyabb egyedül. nem kell mindig együtt beállni a víz alá, elveszti a varázsát így a közös fürdés. hetente-2hetente bőven elég, vagy szex előtt/után:)

a pisilés/kakilás meg egy olyan dolog, hogy én sem szeretem, ha néznek közben. nem azért, mert látja a barátom a puncimat, mert nyilván már látta előtte is, hanem mert a pisilés/kakilás magányos művelet.

zavarja, zavarja, fogadd el:)

2011. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen, én örülnék neki, hogyha a barátnőm nézné ahogy végzem a dolgomat a wc-n.
2011. aug. 7. 08:07
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat akit nem zavar, a barátnődnek is jobb lesz nélküled.
2011. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!