Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha igazán szeret ahogy mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán szeret ahogy mondja miért hagy el ilyen hosszú időre?

Figyelt kérdés
Nem értem a nőket. 4 éve van az élettársam mellett egy szeretőm. Tudom hogy ezt most sokat elítélik. A lényeg az hogy az élettársammal van egy gyermekünk ezért nem hagyom el. A szeretőm akit én inkább a szerelmemnek neveznék most bejelentette hogy elutazik külföldre. Fél évig biztos nem fogom látni de ő azt mondta utána még vissza megy még egy fél évre. Mert hogy ő neki ott van egy rokona akinél lakhat és munkát is tud neki. Meg hogy nyelvet tanuljon. ÉS egy évet rá akar szánni hogy megpróbálja hátha sikerülne önállósodnia. Meg gyűjtögetni pénzt hogyha hazajön és dolgozni fog el tudjon költözni hogy végre önálló legyen.Most 23 éves. Tehát egy év nélküle. Nem akarom hogy elhagyjon. Félek hogy odakint majd megismerkedik más fiukkal és el fog engem felejteni. Nekem azt mondja nem. És hogy csak rám fog gondolni és ha hazajön akkor folytatjuk ott ahol abbahagytuk ha még én is akarom. De én rettegek tőle hogy mire hazajön én már csak a múlt leszek neki. Ha tényleg igazán szeret ahogy mondja. Miért hagy mégis ?Ilyen hosszú időre ? Ezek szerint nem is szeret annyira mint ahogy mondja ? Már csak pár nap van amit itthon tölt. Mindig sír ha találkozunk mert azt mondja nagyon fáj neki hogy itt hagy. És hogy szíve szerint visszamondaná az utat. De hogy már nem lehet. Nem értem. :/
2011. aug. 7. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tán mert meg akar élni?


Te meg jól felcsináltad, aztán gyanítom nevelje ő a gyerekedet, ahogy tudja!


És te még szaporodsz... Inkább örülj neki, hogy megpróbál megélni!

2011. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert már elfogyott a pénzed.
2011. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hát igen...én sem értem a fér...bocs pasikat.



de mondjuk azért hagy itt, mert szeretne valamit majd elérni az életben. gondolj bele! új ország, új emberek, hasznos kapcsolatok, nyelvtanulás, munka és lakhely! értsd meg.


és szerintem ha van egy gyermeked, meg egy nőd(gondolom nem a feleséged) akkor nem azon kéne aggódni, hogy elmegy a kúrópajtid

2011. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha te igazán szereted, akkor miéret akarod, hogy áldozza fel miattad az álmait? Esetleg elege van abból hogy egy ilyen sz*mét pasival kell együtt lennie és arra számít talán külföldön kigyúgyul (mert szeret, de tudja hogy ez nem jó). Az nem úgy megy, hogy azzal csalod meg a párod akivel akarod, de ha veled szemben merül fel a lehetőség akkor felháborodsz.
2011. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sose voltam gazdag. Inkább szegény. Szüleimmel élek. Minimálbéren vagyok. Úgyhogy nem a pénzem miatt volt velem szeretés hagy el ez tuti. Sose tudtam neki adni semmit se elvinni. Mindig csak a vízpartra jártunk kikapcsolódni.
2011. aug. 7. 14:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Engedd őt el. Ha azt akarod,hogy igazán legyen,akkor törődj bele,hogy melletted biztos nem lesz az.

Abba belegondoltál,hogy neki milyen sz*r,hogy neked van gyereked meg élettársat? Ezek mellett mégis hogy mered és milyen jogon elvárni tőle,hogy feladja az életét?

2011. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

javítok:

szóval ha azt akarod,hogy igazán boldog legyen.

2011. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jajj és első.. nem a szeretőmmel van közös gyermekünk. mert a válaszodból úgy látom erre következtettél. Aki elhagy azzal nincs gyermekünk. semmi kapocs közöttünk csak a szerelmünk. és eddig úgy tünt ő elfogadja hogy én nem fogom a gyermekem elhagyni miatta.. még mondta is nekem többször is hogy soha nem fog erre kérni.. mert nincs joga hozzá és hogy megérti hogy a gyermekemmel akarok maradni. főleg azok után hogy már egyszer elváltam és abból a házasságból is van egy kisfiam. akit már évek óta nem láttam. ezért is félek hogy elvesztem a mostani élettársamtól a közös gyermekünket. és a szerelmem ezt megérti. mindig támogatott mindenben. nagyon jó a kapcsolatunk. és én nem akarom hogy elmenjen.
2011. aug. 7. 14:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy eleinte megérti, de aztán múlik az idő és ő is valami komolyabbat szeretne. Vagy azt gondolod ő nem akar egyszer gyereket, férjet? Akit itt nem lehet érteni, és aki rosszat csinál, és aki önző az te vagy, nem veszed észre?
2011. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De akkor mikor szakítottam vele már többször is miért sírt nekem. és könyörgött hogy nem tud nélkülem élni.. olyankor napokig nem eszik nem alszik csak gyötrődik és folyamatosan keres. hogy nélkülem ő semmi és inkább meghalt mint hogy elveszítsen.. na akkor ilyenkor mi van ? nem találom az összefüggést
2011. aug. 7. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!